U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

GIGANT NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia

Broj u Registru posrednika: 044
Poslovni telefon: 011 36 23-000
Mobilni telefon: 064 86 33 975

Samo sa 3D turom

KRNJAČA, MALOPRODAJNI PROSTOR, PARKING, 4379M2

23.05.2026 | Izdavanje | Komercijalni objekat / lokal

Krnjača, Beograd, Srbija

Pančevački put, maloprodajni lokal, prizemlje-Stvarna površina-4379m2 , ugovorna površina-4379.00m2, Funkcionalan Poslovni Prostor / (Vrhunska Logist...

Cena

43 379 € 9,91 €/m²

3D tura

Kvadratura

4379 m²

KARABURMA-M.GREGORAN, 50M2, I, TA

23.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Karaburma, Beograd, Srbija

(e)Marijane Gregoran, 1/5, ta, uknj.-Stvarna površina-50m2 , ugovorna površina-43.00m2, Odličan 1.5 stan u funkciji 2.0, na pravom prvom spratu. Iz pr...

Cena

155 000 € 3 100 €/m²

3D tura

Kvadratura

50 m²

BELE VODE, 47M2, III, GAS

23.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Bele vode, Beograd, Srbija

Časlava Veljića, 3/3, gas, uknj.-Stvarna površina-47m2 , ugovorna površina-47.00m2, Komplet renovirano, kuhinja i svi plakari rađeni po meri ostaju u...

Cena

132 600 € 2 821 €/m²

3D tura

Kvadratura

47 m²

KRNJAČA, MALOPRODAJNI LOKAL, 600M2,

23.05.2026 | Izdavanje | Komercijalni objekat / lokal

Krnjača, Beograd, Srbija

Pančevački put, maloprodajni lokal-Stvarna površina-600m2 , ugovorna površina-600.00m2, Agencijska provizija koju plaća zakupac pri zakupu ove nepokr...

Cena

4 800 € 8 €/m²

3D tura

Kvadratura

600 m²

BATAJNICA, 122M2, 13.81 ARI,

23.05.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Zemun (Centar), Beograd, Srbija

Katice Opačić, pr+1+ptk, eg-Stvarna površina-122m2 , ugovorna površina-115.00m2, Kuća u Batajnici sa građevinskom dozvolom na velikom placu - odlična...

Cena

250 000 € 2 049 €/m²

3D tura

Kvadratura

122 m²

KALENIĆ PIJACA, 53M2, I, CG

23.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Kalenić pijaca, Beograd, Srbija

Kursulina, 1/11, cg-Stvarna površina-53m2 , ugovorna površina-53.00m2, Na prodaju je ovaj dvosobni, prelep stan nadomak Kalenić pijace, u Kursulinoj u...

Cena

235 000 € 4 434 €/m²

3D tura

Kvadratura

53 m²