U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

GIGANT NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia

Broj u Registru posrednika: 044
Poslovni telefon: 011 36 23-000
Mobilni telefon: 064 86 33 975

Samo sa 3D turom

LIPOV LAD, 32M2, I, CG, ODLIČAN

23.05.2026 | Izdavanje | Jednosoban stan

Centar (uži), Beograd, Srbija

Kulina Bana, 1/4, cg-Stvarna površina-32m2 , ugovorna površina-32.00m2, Na odličnoj lokaciji, u paralelnoj ulici sa ulicom Vojislava Ilića. Stan je n...

Cena

390 € 12,19 €/m²

3D tura

Kvadratura

32 m²

ZEMUN-PREGREVICA, 45M2, PR, EG

23.05.2026 | Izdavanje | Porodična kuća

Pregrevica, Beograd, Srbija

Cara Dušana, pr, eg-Stvarna površina-45m2 , ugovorna površina-45.00m2, Izdaje se stan u odličnoj kući sa zasebnim ulazom bez prolaza. U cenu zakupa ul...

Cena

350 € 7,78 €/m²

3D tura

Kvadratura

45 m²

BANOVO BRDO, 55M2, III, CG, RENOVIRAN

23.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Golf naselje, Beograd, Srbija

Pere Todorovića, 3/4, cg,-Stvarna površina-55m2 , ugovorna površina-55.00m2, Stan renoviran, bez unutrašnje stolarije, prodavac ce obezbediti unutrašn...

Cena

209 000 € 3 800 €/m²

3D tura

Kvadratura

55 m²

BW- RIVIERA, 156M2, XVII

23.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Beograd na vodi, Beograd, Srbija

Hercegovačka, 17/25, tp,-Stvarna površina-156m2, ugovorna površina-155.00m2, Iskoristite priliku i postanite vlasnik stana u jednoj od najluksuznij...

Cena

1 299 000 € 8 327 €/m²

3D tura

Kvadratura

156 m²

VRAČAR, KOD ČUBURSKOG PARKA, SAZONOVA 82M2

23.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Crveni krst, Beograd, Srbija

Sazonova, 5/5, cg-Stvarna površina-82m2 , ugovorna površina-70.00m2, Penthouse, odmah useljiv, LUX. U srcu Vračara, Čuburski park, dvostrano orijetis...

Cena

369 000 € 4 500 €/m²

3D tura

Kvadratura

82 m²

SAVSKI TRG , 101M2, III, CG, SALONAC, LIFT

23.05.2026 | Prodaja | Četvorosoban stan

Savski trg, Beograd, Srbija

Gavrila Principa, 3/5, cg-Stvarna površina-101m2 , ugovorna površina-101.00m2, Na izuzetnoj lokaciji, Savski trg je ovaj četvorosoban stan na trećem s...

Cena

360 000 € 3 564 €/m²

3D tura

Kvadratura

101 m²