U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

GIGANT NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia

Broj u Registru posrednika: 044
Poslovni telefon: 011 36 23-000
Mobilni telefon: 064 86 33 975

Samo sa 3D turom

ZELENI VENAC-BRANKOVA, 72M2, I, CG

23.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Zeleni venac, Beograd, Srbija

Brankova, 1/6, cg-Stvarna površina-72m2 , ugovorna površina-75.00m2, Brankova ulica jedna od centralnih ulica u Beogradu, dobila je ime u počast srpsk...

Cena

249 000 € 3 458 €/m²

3D tura

Kvadratura

72 m²

OLIMP, 60M2, IV, GAS

23.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Kluz, Beograd, Srbija

Mirka Lukovića, 4/4, gas-Stvarna površina-60m2 , ugovorna površina-59.00m2, Prodaje se fenomenalan trosoban stan u ulici Mirka Lukovića, Olimp. Stan j...

Cena

228 000 € 3 800 €/m²

3D tura

Kvadratura

60 m²

MIRIJEVO, 53M2, PR, TA

23.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Mirijevo I, Beograd, Srbija

Klanička, pr/3, ta-Stvarna površina-53m2 , ugovorna površina-53.00m2, Prodaje se ušuškan i prostran stan u ulici Klanička stara, Mirijevo. Stan se na...

Cena

170 000 € 3 208 €/m²

3D tura

Kvadratura

53 m²

OMNI PLAZA, 72M2, VII, CG

23.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Karaburma, Beograd, Srbija

Višnjička, 7/7, cg-Stvarna površina-72m2 , ugovorna površina-71.96m2, U ponudi je stan u okviru projekta Omni Plaza u Višnjičkoj ulici. Projekat krasi...

Cena

237 468 € 3 298 €/m²

3D tura

Kvadratura

72 m²

KNEŽEVAC, 55M2, III

23.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Kneževac, Beograd, Srbija

Kneževačka, 3/3,-Stvarna površina-55m2 , ugovorna površina-55.00m2, Uknjižen stambeni prostor u zgradi koja je gradjena oko 2000 god. Stan se nalazi...

Cena

119 000 € 2 164 €/m²

3D tura

Kvadratura

55 m²

METOHIJSKA, VRAČAR, CRVENI KRST, 52M2

23.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Vračar (Centar), Beograd, Srbija

Metohijska, 4/5, cg-Stvarna površina-52m2 , ugovorna površina-49.00m2, Na Crvenom Krstu, na jednoj od najatraktivnih lokacija, na Vračaru, u mirnoj i...

Cena

199 000 € 3 827 €/m²

3D tura

Kvadratura

52 m²