U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

GIGANT NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia

Broj u Registru posrednika: 044
Poslovni telefon: 011 36 23-000
Mobilni telefon: 064 86 33 975

Samo sa 3D turom

BEOGRAĐANKA-KRALJA MILANA, 167M, I, KP

23.05.2026 | Izdavanje | Petosoban+ stan

Beograđanka ( centar ), Beograd, Srbija

Kralja Milana, 1/3, kp-Stvarna površina-167m2, ugovorna površina-140.00m2, Odličan salonac u strogom centru za poslovni prostor pogodan za ordinacije,...

Cena

2 500 € 14,97 €/m²

3D tura

Kvadratura

167 m²

VOŽDOVAČKA CRKVA, 86M2, II, GAS

23.05.2026 | Prodaja | Četvorosoban stan

Voždovac, Beograd, Srbija

*Sanska, 2/2, gas, uknjižen, novo, lux, garaža,-Svetao stan, dvostrano orijentisan u izuzetno mirnoj ulici.Izuzetno funkcionala sa odličnim rasporedom...

Cena

299 000 € 3 477 €/m²

3D tura

Kvadratura

86 m²

MIRIJEVO, 191M2, VPR, CG

23.05.2026 | Prodaja | Petosoban+ stan

Mirijevo I, Beograd, Srbija

Mihaila Bulgakova, vpr/4, cg, uknjižen, novo, hitna prodaja,-Odličan stan za svaku preporuku 3 parking mesta. Podrum 35m2. Agencijska provizija 2%

Cena

320 000 € 1 675 €/m²

3D tura

Kvadratura

191 m²

KALUĐERICA, 500M2, PR+I, TA,

23.05.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Grocka (centar), Beograd, Srbija

Stepe Stepanovića, pr+I, ta, uknjižena, blizina tržnog centra i crkve,-Odlična lokacija za investitore, dozvoljena gradnja.Agencijska provizija 2% -11...

Cena

250 000 € 500 €/m²

3D tura

Kvadratura

500 m²

DEDINJE, 165M2, I+II+PTK, 4.2ARA,

23.05.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Zvezdin stadion, Beograd, Srbija

Sokobanjska, I+II+ptk, ta, uknjižena, odlična lokacija, zasebno dvorište-Vertikala kuće, za renoviranje.Agencijska provizija 2% -4ari

Cena

650 000 € 3 939 €/m²

3D tura

Kvadratura

165 m²

SAOBRAĆAJNI FAKULTET, 47M2, IV, TA

23.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Voždovac, Beograd, Srbija

Ljuba Vučkovića, 4/5, uknjižen-Stvarna površina-47m2 , ugovorna površina-47.00m2, Prodaje se stan u mirnom delu Voždovca, u ulici Ljuba Vučkovića. Nal...

Cena

121 000 € 2 574 €/m²

3D tura

Kvadratura

47 m²