U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

GIGANT NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia

Broj u Registru posrednika: 044
Poslovni telefon: 011 36 23-000
Mobilni telefon: 064 86 33 975

Samo sa 3D turom

KALENIĆ PIJACA, 86M2, II, EG,

23.05.2026 | Izdavanje | Četvorosoban stan

Kalenić pijaca, Beograd, Srbija

Mutapova, 2/3, eg,-Lux renoviran salonac. namešten. Dvostran. Parking zona II. Infostan 1900, grejanje po potrošnji, održavanje 1000 dinara. Mesečno p...

Cena

1 500 € 17,44 €/m²

3D tura

Kvadratura

86 m²

TREŠNJA, 207M2, 3 ETAŽE, 20ARI, T-PUMPA

23.05.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Beograd, Srbija

Višnjićeva, pr+I+ptk,-Stvarna površina-207m2 , ugovorna površina-207.00m2, Uknjižena lepa porodična kuća kvalitetno zidana, zasebna na velikom placu (...

Cena

172 500 € 833 €/m²

3D tura

Kvadratura

207 m²

BAJLONIJEVA PIJACA, 72M2, VPR, TA

23.05.2026 | Izdavanje | Trosoban stan

Gundulićev venac, Beograd, Srbija

Drinčićeva, vpr/4, ta-Stvarna površina-72m2 , ugovorna površina-60m2, Funkcionalan trosoban stan u lepo održavanoj zgradi, dvostrano orijentisan. Stan...

Cena

890 € 12,36 €/m²

3D tura

Kvadratura

72 m²

STARA PAZOVA, 360M2, PR, TA

23.05.2026 | Izdavanje | Porodična kuća

Srbija

Janka Čajaka, pr, ta-Stvarna površina-360m2 , ugovorna površina-342.00m2, Kuća na izuzetnoj lokaciji sa dvorištem od 10 ari. Površina kuće 360m2 plus...

Cena

1 500 € 4,17 €/m²

3D tura

Kvadratura

360 m²

BRAĆE JERKOVIĆ, 39M2+10M2, ST, TA

23.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Braće Jerković, Beograd, Srbija

*Jovana Bijelića, st/4, ta, uknjižen-Stvarna površina-39m2 , ugovorna površina-38.00m2, Agencijska provizija koju plaća kupac pri kupovini ove nepokr...

Cena

125 000 € 3 205 €/m²

3D tura

Kvadratura

39 m²

KARABURMA, 56M2, V, CG

23.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Karaburma, Beograd, Srbija

Milorada Dimitrijevića, 5/7, cg, uknjižen- Stvarna površina-56m2 , ugovorna površina-56.00m2, Karaburma, 56m2, CG, uknjižen, LUX Prodaje se uknjižen,...

Cena

177 000 € 3 161 €/m²

3D tura

Kvadratura

56 m²