U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

GIGANT NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia

Broj u Registru posrednika: 044
Poslovni telefon: 011 36 23-000
Mobilni telefon: 064 86 33 975

Samo sa 3D turom

SUNNYVILLE, 52M2, I, CG, LUX, NAMEŠTEN

23.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Višnjička banja, Beograd, Srbija

Mirka Milojkovića, 1/5, uknjižen-Stvarna površina-52m2 , ugovorna površina-51.00m2, Prodaje se dvosoban, potpuno nov stan , opremljen , sa vrhunskom t...

Cena

199 900 € 3 844 €/m²

3D tura

Kvadratura

52 m²

SKUPŠTINA, 114M2, IV, CG

23.05.2026 | Prodaja | Četvorosoban stan

Centar (uži), Beograd, Srbija

Vlajkovićeva, 4/4, cg, uknjižen-Stvarna površina-114m2 , ugovorna površina-114.00m2, Izuzetno visokokvalitetan stan, jedinstven, funkcionalan. Nalazi...

Cena

380 000 € 3 333 €/m²

3D tura

Kvadratura

114 m²

VOŽDOVAČKA CRKVA, 76M2, I, TA, PET FRIENDLY

23.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Voždovac, Beograd, Srbija

Vojvode Stepe, 1/2, ta,-Stvarna površina-76m2 , ugovorna površina-75.24m2, Izdaje se namešten tripleks u objektu novije gradnje, povučenom od ulice,...

Cena

400 € 5,26 €/m²

3D tura

Kvadratura

76 m²

BW KING'S PARK RESIDENCES, 56M2, I

23.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Beograd na vodi, Beograd, Srbija

Luke Ćelovića Trebinjca, 1/16, cg-Stvarna površina-56m2 , ugovorna površina-55.67m2, ponudi je moderan dvosoban stan u luksuznom kompleksu Kings Park...

Cena

295 000 € 5 268 €/m²

3D tura

Kvadratura

56 m²

KOPAONIK-VIKENDICA, 120M2, PLAC 5,52ARI

23.05.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Kopaonik, Srbija

Vojvode Stepe Stepanovića-Čair, prizemljie i sprat, uknjižena-Stvarna površina-120m2 , ugovorna površina-67.00m2, Kopaonik-nadmorska visina 1450m. Pl...

Cena

180 000 € 1 500 €/m²

3D tura

Kvadratura

120 m²

SKUPŠTINA, 110M2, III, CG

23.05.2026 | Izdavanje | Petosoban+ stan

Centar (uži), Beograd, Srbija

Palmotićeva, 3/4, cg, uknjižen-Stvarna površina-110m2 , ugovorna površina-96.00m2, Izuzetno kvalitetan stan, jedinstven, funkcionalan, nalazi se u pre...

Cena

1 500 € 13,64 €/m²

3D tura

Kvadratura

110 m²