U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

GIGANT NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia

Broj u Registru posrednika: 044
Poslovni telefon: 011 36 23-000
Mobilni telefon: 064 86 33 975

Samo sa 3D turom

KING'S CIRCLE RESIDENCES, 154.69M2, VII

30.04.2026 | Prodaja | Četvorosoban stan

Slavija, Beograd, Srbija

Kralja Milana, 7/10, podno-Stvarna površina-155m2 , ugovorna površina-154.69m2, U ponudi je stan u jednom od najprestižnijih projekata u Beogradu King...

Cena

1 051 892 € 6 786 €/m²

3D tura

Kvadratura

155 m²

KING'S CIRCLE RESIDENCES, 114M2, VI

30.04.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Slavija, Beograd, Srbija

Kralja Milana, 6/10, podno-Stvarna površina-114m2 , ugovorna površina-114.05m2, U ponudi je stan u jednom od najprestižnijih projekata u Beogradu King...

Cena

775 540 € 6 803 €/m²

3D tura

Kvadratura

114 m²

BEOGRAĐANKA, 70M2, 2.0, I, CG

13.01.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Beograđanka ( centar ), Beograd, Srbija

Kneza Miloša, 1/6, cg, uknjižen-Stvarna površina-70m2 , ugovorna površina-63.00m2, Stan se nalazi na uglu Birčaninove i Kneza Miloša, iza zgrade pripa...

Cena

500 € 7,14 €/m²

3D tura

Kvadratura

70 m²

ZEMUN-PREGREVICA, 45M2, PR, EG

26.03.2026 | Izdavanje | Porodična kuća

Pregrevica, Beograd, Srbija

Cara Dušana, pr, eg-Stvarna površina-45m2 , ugovorna površina-45.00m2, Izdaje se stan u odličnoj kući sa zasebnim ulazom bez prolaza. U cenu zakupa ul...

Cena

350 € 7,78 €/m²

3D tura

Kvadratura

45 m²

SUNNYVILLE, 67M2, CG, LUX, NAMEŠTEN, NOV

12.02.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Višnjička banja, Beograd, Srbija

(e)Mirka Milojkovića, 4/5, cg, uknjižen-Stvarna površina-67m2 , ugovorna površina-67.00m2, Prodaje se trosoban, uknjižen, potpuno nov stan, opremljen,...

Cena

239 000 € 3 567 €/m²

3D tura

Kvadratura

67 m²

KALENIĆ PIJACA, 53M2, I, CG

29.04.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Kalenić pijaca, Beograd, Srbija

Kursulina, 1/11, cg-Stvarna površina-53m2 , ugovorna površina-53.00m2, Na prodaju je ovaj dvosobni, prelep stan nadomak Kalenić pijace, u Kursulinoj u...

Cena

235 000 € 4 434 €/m²

3D tura

Kvadratura

53 m²