U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

GIGANT NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia

Broj u Registru posrednika: 044
Poslovni telefon: 011 36 23-000
Mobilni telefon: 064 86 33 975

Samo sa 3D turom

VELIKA MOŠTANICA, 37M2, 58 ARI,

12.05.2025 | Prodaja | Porodična kuća

Čukarica, Beograd, Srbija

Afi Ekong, prizemna, ta, za renoviranje, uknjižena-Stvarna površina-37m2 , ugovorna površina-37.00m2, Prilika u Velikoj Moštanici - Kuća za renoviran...

Cena

99 900 € 2 700 €/m²

3D tura

Kvadratura

37 m²

SURČIN, 209M2, 6,43ARA, FENOMENALNA PRILIKA

14.04.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Ledine, Beograd, Srbija

Cara Dušana, pr/1, cg, uknj.-Stvarna površina-209m2 , ugovorna površina-209.00m2, Prodaje se kvalitetno građena, uknjižena kuća u ulici Cara Dušana,...

Cena

260 000 € 1 244 €/m²

3D tura

Kvadratura

209 m²

VRAČAR-METOHIJSKA, 42M2, II, ODLIČAN

28.04.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Zvezdara, Beograd, Srbija

Metohijska, 2/6, cg-Stvarna površina-42m2 , ugovorna površina-42.48m2, U ponudi stan na atraktivnoj lokaciji na Crvenom krstu, u blizini svih važnih...

Cena

750 € 17,86 €/m²

3D tura

Kvadratura

42 m²

JAJINCI-JAKOVA GALUSA, 66M2, PR, EG

13.06.2022 | Prodaja | Trosoban stan

Jajinci, Beograd, Srbija

Jakova Galusa, pr/3, eg, uknjižen,-Ugovorna površina 66m2 sa terasom od 10m2. Kod spomen parka Jajinci. Stan se nalazi u novogradnji iz 2017 godine. P...

Cena

132 600 € 2 009 €/m²

3D tura

Kvadratura

66 m²

VOŽDOVAČKA CRKVA, 76M2, I, TA, PET FRIENDLY

22.05.2025 | Izdavanje | Dvosoban stan

Voždovac, Beograd, Srbija

Vojvode Stepe, 1/2, ta,-Stvarna površina-76m2 , ugovorna površina-75.24m2, Izdaje se namešten tripleks u objektu novije gradnje, povučenom od ulice,...

Cena

400 € 5,26 €/m²

3D tura

Kvadratura

76 m²

BLOK 64, 39M2, -1

24.03.2026 | Prodaja | Ostali tipovi prostora

Novi Beograd Blok 64, Beograd, Srbija

Jurija Gagarina, -1-Stvarna površina-39m2 , ugovorna površina-26.00m2, Agencijska provizija koju plaća kupac pri kupovini ove nepokretnosti iznosi 2%...

Cena

65 000 € 1 667 €/m²

3D tura

Kvadratura

39 m²