U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

GIGANT NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia

Broj u Registru posrednika: 044
Poslovni telefon: 011 36 23-000
Mobilni telefon: 064 86 33 975

Samo sa 3D turom

ARANĐELOVAC-JELOVIK, 83 ARA,

14.08.2025 | Prodaja | Građevinska zemljišta

Srbija

Staro Selo,-Stvarna površina-8300m2 , ugovorna površina-8300.00m2, Plac sa seoskom kućom. Kuća poseduje struju, vodu i bunar. Pored kuće je solidno oč...

Cena

36 000 € 434 €/m²

3D tura

Površina zemljišta

83 ar

ZLATIBOR, 37M2, IV, EG

05.12.2025 | Prodaja | Jednosoban stan

Srbija

Alekse Popovića, 4/6, eg, uknjižen-Stvarna površina-37m2 , ugovorna površina-37.00m2, U ponudi je apartman u blizini Instituta Čigota i hotela Tornik,...

Cena

70 000 € 1 892 €/m²

3D tura

Kvadratura

37 m²

KARABURMA-DR NIKA MILJANIĆA, 51M2, I, TA

02.03.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Karaburma, Beograd, Srbija

Dr.Nika Miljanića, 1/4, ta, uknj.-Stvarna površina-51m2 , ugovorna površina-46.00m2, Prodaje se dvosoban stan na najlepšoj lokaciji na Karaburmi, u...

Cena

149 000 € 2 922 €/m²

3D tura

Kvadratura

51 m²

CERAK VINOGRADI, 83M2, V, CG

17.04.2026 | Izdavanje | Trosoban stan

Cerak vinogradi, Beograd, Srbija

Breza, 5/10, cg-Stvarna površina-83m2 , ugovorna površina-83.00m2, U prilici smo da Vam ponudimo funkcionalan i uredan trosoban stan, površine 83m2 s...

Cena

600 € 7,23 €/m²

3D tura

Kvadratura

83 m²

KARABURMA, 80M2, IV, TA

14.04.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Karaburma, Beograd, Srbija

Dr Đorđa Jovanovića, 4/4, ta, uknjižen-Stvarna površina-80m2 , ugovorna površina-72.00m2, Prodaje se odličan dupleks površine 80m2 u mirnoj ulici Dr Đ...

Cena

160 000 € 2 000 €/m²

3D tura

Kvadratura

80 m²

MIRIJEVO, 234M2, III, EG

12.12.2016 | Prodaja | Petosoban+ stan

Mirijevo I, Beograd, Srbija

Radivoja Markovića, 3/4, eg, uknjižen, dupleks, lux, bez ulaganja-Ugovorna površina stana je 125m2. Agencijska provizija 2%

Cena

305 000 € 1 303 €/m²

3D tura

Kvadratura

234 m²