U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

GIGANT NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia

Broj u Registru posrednika: 044
Poslovni telefon: 011 36 23-000
Mobilni telefon: 064 86 33 975

Samo sa 3D turom

KARABURMA 202M2, IV, EG

25.05.2023 | Prodaja | Petosoban+ stan

Karaburma, Beograd, Srbija

Patrisa Lumumbe, 4/4, eg, uknjižen-Ugovorna površina 175m2. Karaburma, prodaje se prelep petosoban stan na potkrovlju, nadograđen, uknjižen, renoviran...

Cena

400 000 € 1 980 €/m²

3D tura

Kvadratura

202 m²

KALENIĆ PIJACA, 96M2, II, TA

06.04.2021 | Prodaja | Četvorosoban stan

Kalenić pijaca, Beograd, Srbija

Maksima Gorkog, 2/5, ta uknjižen,-Ugovorna površina stana je 87m2.Salonski stan, trostrano orijentisan, svetao, bez buke.Održavan ulaz u zgradu.Zgrada...

Cena

405 000 € 4 219 €/m²

3D tura

Kvadratura

96 m²

HALA, MALI MOKRI LUG, 740M2, TA,

01.07.2020 | Prodaja | Komercijalni objekat / lokal

Mali mokri lug, Beograd, Srbija

Bekerelova, pr,1 / 1 ta, uknjižen, 2 mokra cvora ,-Hala je u odličnom stanju, sa više poslovnih prostorija, koje se nalaze u prizemlju i na spratu. Pr...

Cena

880 000 € 1 189 €/m²

3D tura

Kvadratura

740 m²

RAKOVICA-PRVOBORACA, 42M2, I, KLIMA,

03.12.2022 | Izdavanje | Dvosoban stan

Kneževac, Beograd, Srbija

Prvoboraca, 1/3, eg,-Opremljen, uslejiv stan u novijoj zgradi, dvosoban po strukutri sa etažnim grejanjem. Svetao, pvc stolarija, klima, terasa, izdaj...

Cena

400 € 9,52 €/m²

3D tura

Kvadratura

42 m²

OVČA, 75ARI, POLJOPRIVREDNO ZEMLJIŠTE

27.07.2022 | Prodaja | Građevinska zemljišta

Ovča, Beograd, Srbija

La Pitrop, poljoprivredno zemljište-Udaljeno oko 1km od centra Ovče. Ravno zemljište pravougaonog oblika. Agencijska provizija 2% -75ari

Cena

92 500 € 1 233 €/m²

3D tura

Površina zemljišta

75 ar

SLAVIJA-V.MILENKA, 107M2, II, EG

09.03.2026 | Prodaja | Četvorosoban stan

Slavija, Beograd, Srbija

Vojvode Milenka, 2/5, cg, uknjižen-Stvarna površina-107m2 , ugovorna površina-107.00m2, Na prodaju lux stan od 107m2 u ulici Vojvode Milenka. Stan se...

Cena

545 000 € 5 093 €/m²

3D tura

Kvadratura

107 m²