U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

GIGANT NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia

Broj u Registru posrednika: 044
Poslovni telefon: 011 36 23-000
Mobilni telefon: 064 86 33 975

Samo sa 3D turom

KALENIĆ PIJACA, 82M2, II, EG

06.03.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Kalenić pijaca, Beograd, Srbija

Topolska, 2/2, eg, uknj.-Stvarna površina-82m2 , ugovorna površina-76.00m2, Retko u ponudi! Nekretnina u prelepoj vili u Topolskoj ulici, u zgradi sa...

Cena

320 000 € 3 902 €/m²

3D tura

Kvadratura

82 m²

VRAČAR-HADŽI ĐERINA, 72M2, III, CG,

06.03.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Vračar (Centar), Beograd, Srbija

Hadži Đerina, 3/4, cg,-Stvarna površina-72m2 , ugovorna površina-67.00m2, Retko u ponudi! U ponudi imamo odličan stan na jednoj od najtraženijih loka...

Cena

310 000 € 4 306 €/m²

3D tura

Kvadratura

72 m²

RUMA-CENTAR, 177M2, 5.95ARI, GAS

11.02.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Srbija

Vladimira Nazora-Ruma, pr/2, gas, uknjižena-Stvarna površina-177m2 , ugovorna površina-177.00m2, Na placu 5.95 ari - dve porodične kuće Jedna površine...

Cena

155 000 € 876 €/m²

3D tura

Kvadratura

177 m²

AUTOKOMANDA, 85M2, VPR, EG

15.04.2026 | Prodaja | Četvorosoban stan

Autokomanda, Beograd, Srbija

Ljube Nedića, vpr/3, eg,-Stvarna površina-85m2 , ugovorna površina-72.00m2, U ponudi imamo odličan 4.0 stan, novija grdanja. Dvostran, od prostroija i...

Cena

209 000 € 2 459 €/m²

3D tura

Kvadratura

85 m²

MIRIJEVO, 234M2, III, EG

12.12.2016 | Prodaja | Petosoban+ stan

Mirijevo I, Beograd, Srbija

Radivoja Markovića, 3/4, eg, uknjižen, dupleks, lux, bez ulaganja-Ugovorna površina stana je 125m2. Agencijska provizija 2%

Cena

305 000 € 1 303 €/m²

3D tura

Kvadratura

234 m²

STADION JNA, 87M2, II, TA

24.01.2025 | Prodaja | Četvorosoban stan

Partizanov stadion, Beograd, Srbija

*Lazara Sočice, 2/2, ta, uknjižen,-Stvarna površina-87m2 , ugovorna površina-87.00m2, Stan u potkrovlju - čitava etaža, za kompletno renoviranje, u o...

Cena

133 000 € 1 529 €/m²

3D tura

Kvadratura

87 m²