U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

GIGANT NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia

Broj u Registru posrednika: 044
Poslovni telefon: 011 36 23-000
Mobilni telefon: 064 86 33 975

Samo sa 3D turom

KANAREVO BRDO, 45ARI,

23.03.2017 | Prodaja | Građevinska zemljišta

Kanarevo brdo, Beograd, Srbija

Vareška, uknjižen, građevinsko zemljište, dobra lokacija, dozvoljena gradnja-Agencijska provizija 2% -45ari

Cena

2 250 000 € 50 000 €/m²

3D tura

Površina zemljišta

45 ar

KARABURMA, 41M2, NPR, GAS

01.07.2020 | Prodaja | Jednosoban stan

Karaburma, Beograd, Srbija

Dragoslava Srejovića, np/3, gas,-Stan se nalazi u novijoj zgradi u novijem delu naselja Karaburma.Bez ulaganja, funkcionalan sa velikom terasom.U nepo...

Cena

115 000 € 2 805 €/m²

3D tura

Kvadratura

41 m²

HALA, MALI MOKRI LUG, 740M2, TA,

01.07.2020 | Prodaja | Komercijalni objekat / lokal

Mali mokri lug, Beograd, Srbija

Bekerelova, pr,1 / 1 ta, uknjižen, 2 mokra cvora ,-Hala je u odličnom stanju, sa više poslovnih prostorija, koje se nalaze u prizemlju i na spratu. Pr...

Cena

880 000 € 1 189 €/m²

3D tura

Kvadratura

740 m²

LEKINO BRDO, 90M2, I, EG

27.01.2024 | Prodaja | Četvorosoban stan

Lekino brdo, Beograd, Srbija

*Mlade Bosne, 1/1, eg, uknjižen-Stvarna površina-90m2 , ugovorna površina-84m2, Prodaje se odličan luksuzno opremljen stan na pvrvom spratu stambene z...

Cena

330 000 € 3 667 €/m²

3D tura

Kvadratura

90 m²

SLAVIJA-V.MILENKA, 107M2, II, EG

09.03.2026 | Prodaja | Četvorosoban stan

Slavija, Beograd, Srbija

Vojvode Milenka, 2/5, cg, uknjižen-Stvarna površina-107m2 , ugovorna površina-107.00m2, Na prodaju lux stan od 107m2 u ulici Vojvode Milenka. Stan se...

Cena

545 000 € 5 093 €/m²

3D tura

Kvadratura

107 m²

ZEMUN-CARA DUŠANA, 160M2, PR, EG

02.12.2023 | Prodaja | Komercijalni objekat / lokal

Zemun (Gornji grad), Beograd, Srbija

Cara Dušana, pr/4, eg,-Stvarna površina-160m2 , ugovorna površina-160.09m2, Lokal u Zemunu na samo 5 minuta od Zemunskog keja. Nalazi se u novom obje...

Cena

401 800 € 2 511 €/m²

3D tura

Kvadratura

160 m²