U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

GIGANT NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia

Broj u Registru posrednika: 044
Poslovni telefon: 011 36 23-000
Mobilni telefon: 064 86 33 975

Samo sa 3D turom

LEKINO BRDO, 60M2, 2.0, LUX, DOBIJENA UPOTREBNA

14.12.2023 | Prodaja | Dvosoban stan

Šumice, Beograd, Srbija

(e)Sundečićeva, 2/3, podno grejanje-Stvarna površina-60m2 , ugovorna površina-60.11m2, Za one kupce koji žele mir i prirodu a opet da su i u gradu, u...

Cena

245 000 € 4 083 €/m²

3D tura

Kvadratura

60 m²

VOŽDOVAC-BUL.OSLOBOĐENJA, 108M2, III, CG,

08.01.2024 | Prodaja | Trosoban stan

Banjica, Beograd, Srbija

*Bulevar oslobođenja, 3/3, cg, uknjižen-Preko puta Bajfordove šume prodaje se stan koji funkcioniše kao dva posebna dela. Prostran stan u manjoj porod...

Cena

299 000 € 2 769 €/m²

3D tura

Kvadratura

108 m²

MEDAKOVIĆ I, 320M2, 3 ETAŽE, EG

21.10.2024 | Prodaja | Porodična kuća

Medaković I, Beograd, Srbija

Rastka Petrovića, 3 etaže, eg-Stvarna površina-320m2 , ugovorna površina-152.00m2, Poštovani zainteresovani kupci u ponudi imamo vertikalu kuće u izuz...

Cena

300 000 € 938 €/m²

3D tura

Kvadratura

320 m²

TREŠNJA, 207M2, 3 ETAŽE, 20ARI, T-PUMPA

21.10.2024 | Prodaja | Porodična kuća

Beograd, Srbija

Višnjićeva, pr+I+ptk,-Stvarna površina-207m2 , ugovorna površina-207.00m2, Uknjižena lepa porodična kuća kvalitetno zidana, zasebna na velikom placu (...

Cena

172 500 € 833 €/m²

3D tura

Kvadratura

207 m²

LEKINO BRDO, 235M2, PR+I, EG

18.12.2024 | Prodaja | Porodična kuća

Šumice, Beograd, Srbija

Čemernička, pr+I, eg, uknjižen-Stvarna površina-235m2 , ugovorna površina-192.00m2, U prilici smo da ponudimo odličnu kuću koja se sastoji od tri stan...

Cena

325 000 € 1 383 €/m²

3D tura

Kvadratura

235 m²

SLAVUJEV VENAC, 61M2, I, EG

18.12.2024 | Prodaja | Dvosoban stan

Bulbuder, Beograd, Srbija

Koste Taušanovića, 1/3, eg, uknjižen-Stvarna površina-61m2 , ugovorna površina-61.00m2, Na prodaju stan u mirnom delu Zvezdare, u zgradi koja je kompl...

Cena

228 000 € 3 738 €/m²

3D tura

Kvadratura

61 m²