U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

GIGANT NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia

Broj u Registru posrednika: 044
Poslovni telefon: 011 36 23-000
Mobilni telefon: 064 86 33 975

Samo sa 3D turom

LEDINE, 190M2, PR+I, 8,28 ARI

23.05.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Ledine, Beograd, Srbija

Radnička, pr/1, eg,-Stvarna površina-190m2 , ugovorna površina-129.00m2, Na prodaju kuća u Surčinu na dva nivoa, smeštena na 8,28 ari placa, u mirnoj...

Cena

200 000 € 1 053 €/m²

3D tura

Kvadratura

190 m²

KARABURMA - NOVA OKRETNICA, 55M2, III

23.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Karaburma, Beograd, Srbija

(e)Pere Ćetkovića, 3/3, ta, uknjižen-Stvarna površina-55m2 , ugovorna površina-51.00m2, Retko u ponudi! Za svaku preporuku Prodaje se na idealnoj, n...

Cena

155 000 € 2 818 €/m²

3D tura

Kvadratura

55 m²

VRAČAR-KIČEVSKA, 117M2, IV, CG

23.05.2026 | Izdavanje | Četvorosoban stan

Vračar (Centar), Beograd, Srbija

Kičevska, 4/8, cg, uknjižen-Stvarna površina-117m2 , ugovorna površina-96.00m2, U prilici smo da Vam ponudimo prostran četvorosoban stan, renoviran, v...

Cena

1 300 € 11,11 €/m²

3D tura

Kvadratura

117 m²

DORĆOL-CARA UROŠA, 115M2, IV, TA

23.05.2026 | Izdavanje | Trosoban stan

Gornji Dorćol, Beograd, Srbija

Cara Uroša, 4/5, ta,-Stvarna površina-115m2 , ugovorna površina-110.00m2, Na odličnoj lokaciji u blizini Knez Mihailove ulice, fakulteta i drugih bit...

Cena

1 400 € 12,17 €/m²

3D tura

Kvadratura

115 m²

KRNJAČA, MALOPRODAJNI LOKAL, 733M2

23.05.2026 | Izdavanje | Komercijalni objekat / lokal

Krnjača, Beograd, Srbija

Pančevački put, maloprodajni objekat-Stvarna površina-733m2 , ugovorna površina-733.00m2, Izdaje se prostran i funkcionalan lokal smešten u okviru rep...

Cena

7 330 € 10 €/m²

3D tura

Kvadratura

733 m²

HOTEL YU, 53.50M2, VII, CG,

23.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Novi Beograd Blok 11a (Opština NBG), Beograd, Srbija

(e)Džona Kenedija, cg, 7/8, uknjižen-Stvarna površina-53.50m2 , ugovorna površina-48.00m2, Izuzetno svetao i funkcionalan stan u mirnom okruženju, na...

Cena

207 000 € 3 833 €/m²

3D tura

Kvadratura

54 m²