U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

GIGANT NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia

Broj u Registru posrednika: 044
Poslovni telefon: 011 36 23-000
Mobilni telefon: 064 86 33 975

Samo sa 3D turom

BW- LUMIA, 117M2, VIII, CG,

23.05.2026 | Prodaja | Četvorosoban stan

Beograd na vodi, Beograd, Srbija

Nikolaja Kravcova, 8/9, cg,-Stvarna površina-117m2 , ugovorna površina-114.00m2, Stan u zgradi BW Lumia predstavlja izuzetnu priliku na tržištu, sa at...

Cena

497 000 € 4 248 €/m²

3D tura

Kvadratura

117 m²

MIRIJEVO, 37M2, II, EG

23.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Mirijevo I, Beograd, Srbija

Mirijevski bulevar, 2/3, eg,-Stvarna površina-37m2 , ugovorna površina-37.00m2, Prodaje se odlično pozicioniran svetao dvosoban stan na Mirijevskom bu...

Cena

159 000 € 4 297 €/m²

3D tura

Kvadratura

37 m²

PETLOVO BRDO, 67M2, I, CG

23.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Petlovo brdo, Beograd, Srbija

(e)Mrakovička, 1/5, cg-Stvarna površina-67m2 , ugovorna površina-63.00m2, Kompletno renoviran, lux, bez ulaganja, dobar raspored, svetao. Zgrada od be...

Cena

165 000 € 2 463 €/m²

3D tura

Kvadratura

67 m²

AUTOKOMANDA, 48M2, PARKING, UKNJIŽEN

23.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Autokomanda, Beograd, Srbija

Ustanička, st/4, cg-Stvarna površina-48m2 , ugovorna površina-48.00m2, Prodaje se 1.5 stan u Ustaničkoj ulici. Veoma je svetao, dvostrano orijentisan...

Cena

140 000 € 2 917 €/m²

3D tura

Kvadratura

48 m²

MIRIJEVO-MAXI, 40M2, III, EG

23.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Mirijevo I, Beograd, Srbija

Lazara Trifunovića, 3/4, eg,-Stvarna površina-40m2 , ugovorna površina-39.00m2, Zgrada izgrađena 2019 godine. kvalitetna gradnja, dobra fasada, dobar...

Cena

125 000 € 3 125 €/m²

3D tura

Kvadratura

40 m²

SEVERNI BULEVAR, 47M2, 2.0, RENOVIRAN

23.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Severni bulevar, Beograd, Srbija

(e)Ledinačka, 1/, ta, uknj.-Stvarna površina-47m2 , ugovorna površina-47.00m2, U prilici smo da Vam ponudimo renoviran, kompletno namešten stan u potk...

Cena

152 000 € 3 234 €/m²

3D tura

Kvadratura

47 m²