U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

GIGANT NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia

Broj u Registru posrednika: 044
Poslovni telefon: 011 36 23-000
Mobilni telefon: 064 86 33 975

Samo sa 3D turom

BLOK 64, 39M2, -1

23.05.2026 | Prodaja | Ostali tipovi prostora

Novi Beograd Blok 64, Beograd, Srbija

Jurija Gagarina, -1-Stvarna površina-39m2 , ugovorna površina-26.00m2, Agencijska provizija koju plaća kupac pri kupovini ove nepokretnosti iznosi 2%...

Cena

65 000 € 1 667 €/m²

3D tura

Kvadratura

39 m²

KING'S CIRCLE RESIDENCES, 154.69M2, VII

23.05.2026 | Prodaja | Četvorosoban stan

Slavija, Beograd, Srbija

Kralja Milana, 7/10, podno-Stvarna površina-155m2 , ugovorna površina-154.69m2, U ponudi je stan u jednom od najprestižnijih projekata u Beogradu King...

Cena

1 051 892 € 6 786 €/m²

3D tura

Kvadratura

155 m²

WEST 65, 95M2, IV, GAS

23.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Novi Beograd Blok 65, Beograd, Srbija

Omladinskih brigada, 4/40, gas-Stvarna površina-95m2 , ugovorna površina-95m2, U ponudi je luksuzno opremljen trosoban stan u prestižnom kompleksu Wes...

Cena

590 000 € 6 211 €/m²

3D tura

Kvadratura

95 m²

RAKOVICA, KUĆA, 260M2, 22 ARA

23.05.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Rakovica, Beograd, Srbija

Rakovica, pr/1, eg-Stvarna površina-260m2 , ugovorna površina-260.00m2, U prilici smo da vam ponudimo izuzetnu kuću nadomak grada, izgrađenu od veoma...

Cena

800 000 € 3 077 €/m²

3D tura

Kvadratura

260 m²

VRAČAR-KNEGINJE ZORKE, 50M2, 2.0, PARKING

23.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Vračar (Centar), Beograd, Srbija

Kneginje Zorke, 4/5, nr, ta-Stvarna površina-50m2 , ugovorna površina-48.00m2, Prodaje se uknjižen 2.0 stan u mirnom i najlepšem delu Vračara, sa odli...

Cena

235 000 € 4 700 €/m²

3D tura

Kvadratura

50 m²

KONJARNIK, 58M2, VII, CG

23.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Konjarnik, Beograd, Srbija

Glasinačka, 7/11, cg-Stvarna površina-58m2 , ugovorna površina-58.00m2, Na prodaju dvosoban stan od 58m2 u Glasničkoj ulici, na Konjarniku. Nalazi se...

Cena

191 000 € 3 293 €/m²

3D tura

Kvadratura

58 m²