U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

GIGANT NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia

Broj u Registru posrednika: 044
Poslovni telefon: 011 36 23-000
Mobilni telefon: 064 86 33 975

Samo sa 3D turom

KARABURMA, 95M2, 2.80 ARI, EG,,

23.05.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Karaburma, Beograd, Srbija

*Tina Ujevića, spratna, uknjižena,-Stvarna površina-95m2 , ugovorna površina-87.00m2, Na prodaju porodično stambeni objekat (kuća), uknjižen kao objek...

Cena

200 000 € 2 105 €/m²

3D tura

Kvadratura

95 m²

LION, 210M2, SUT/PR/SPRAT, CG,

23.05.2026 | Izdavanje | Porodična kuća

Lion, Beograd, Srbija

Radoja Domanovića, sut/pr/sprat,-Ugovorna površina 76m2. U prilici smo da vam ponudimo veoma lep porodični dom u mirnoj ulici na Zvezdari, nadomak Bul...

Cena

4 700 € 22,38 €/m²

3D tura

Kvadratura

210 m²

ZEMUN-DOBANOVAČKA, 190M2, PSUT, PODNO

23.05.2026 | Prodaja | Komercijalni objekat / lokal

Zemun (Ćukovac), Beograd, Srbija

Dobanovačka, psut-Stvarna površina-190m2, ugovorna površina-181.00m2 Prostor se nalazi u polusuterenu koji ima visinu plafona 3.20m.Ulaz je odvojen od...

Cena

295 800 € 1 557 €/m²

3D tura

Kvadratura

190 m²

GRADIĆ PEJTON, 70M2, SUT

23.05.2026 | Prodaja | Komercijalni objekat / lokal

Vračar (Hram), Beograd, Srbija

Makenzijeva, st/5, uknjižen, renoviran-Ugovorna površina 46m2. U strogom centru kod gradića Pejton nalazi se 70m2 prostor prilagođen za poslovne namen...

Cena

120 000 € 1 714 €/m²

3D tura

Kvadratura

70 m²

RAKOVICA-PRVOBORACA, 42M2, I, KLIMA,

23.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Kneževac, Beograd, Srbija

Prvoboraca, 1/3, eg,-Opremljen, uslejiv stan u novijoj zgradi, dvosoban po strukutri sa etažnim grejanjem. Svetao, pvc stolarija, klima, terasa, izdaj...

Cena

400 € 9,52 €/m²

3D tura

Kvadratura

42 m²

POLITIKA-BUL.DESPOTA STEFANA, 142M2, IV, CG

23.05.2026 | Prodaja | Četvorosoban stan

Centar (uži), Beograd, Srbija

Bulevar despota Stefana, 4/6, cg, uknjižen, lux-Stvarna površina-142m2 , ugovorna površina-109.00m2, Prodajemo razrađen posao sa apartmanima u strogom...

Cena

598 000 € 4 211 €/m²

3D tura

Kvadratura

142 m²