U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

GIGANT NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia

Broj u Registru posrednika: 044
Poslovni telefon: 011 36 23-000
Mobilni telefon: 064 86 33 975

Samo sa 3D turom

SLAVIJA-V.MILENKA, 107M2, II, EG

23.05.2026 | Prodaja | Četvorosoban stan

Centar (uži), Beograd, Srbija

Vojvode Milenka, 2/5, cg, uknjižen-Stvarna površina-107m2 , ugovorna površina-107.00m2, Na prodaju lux stan od 107m2 u ulici Vojvode Milenka. Stan se...

Cena

545 000 € 5 093 €/m²

3D tura

Kvadratura

107 m²

ZEMUN-CARA DUŠANA, 160M2, PR, EG

23.05.2026 | Prodaja | Komercijalni objekat / lokal

Zemun (Gornji grad), Beograd, Srbija

Cara Dušana, pr/4, eg,-Stvarna površina-160m2 , ugovorna površina-160.09m2, Lokal u Zemunu na samo 5 minuta od Zemunskog keja. Nalazi se u novom obje...

Cena

401 800 € 2 511 €/m²

3D tura

Kvadratura

160 m²

SEVERNI BULEVAR, 160M2, IV, CG,

23.05.2026 | Prodaja | Petosoban+ stan

Severni bulevar, Beograd, Srbija

*Bore Prodanovića, 4/4, cg, uknjižen-Stvarna površina-160m2 , ugovorna površina-59.00m2, Odličan višeetažni stan sa panoramskim pogledom na celi grad....

Cena

399 900 € 2 499 €/m²

3D tura

Kvadratura

160 m²

VRBOVNO, 318M2, 31.78 ARI,

23.05.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Beograd, Srbija

Magistralna, pr/2, ta, uknjižena-U prilici smo da Vam ponudimo fantastičnu kuću na placu od 31,78 ari. Sastoji se od 7 soba, više kupatila, dve garaže...

Cena

95 000 € 299 €/m²

3D tura

Kvadratura

318 m²

ŽELEZNIK, 37.24 ARA, GRADSKO GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE

23.05.2026 | Prodaja | Građevinska zemljišta

Železnik, Beograd, Srbija

Rašće u potesu, gradsko građevinsko zemljište-Stvarna površina-3724m2 , ugovorna površina-3724.00m2, Imamo u ponudi gradsko građevinsko zemljište. Bl...

Cena

210 000 € 5 639 €/m²

3D tura

Površina zemljišta

37.24 ar

SLAVIJA-BIRČANINOVA, 78M2, II, EG

23.05.2026 | Izdavanje | Komercijalni objekat / lokal

Slavija, Beograd, Srbija

Birčaninova, 2/5, eg,-Poslovni prostor isključivo za kancelarijske poslove, računovodstvene agencije, IT kancelarije. Na izuzetnoj lokaciji na Slaviji...

Cena

1 000 € 12,82 €/m²

3D tura

Kvadratura

78 m²