U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

GIGANT NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia

Broj u Registru posrednika: 044
Poslovni telefon: 011 36 23-000
Mobilni telefon: 064 86 33 975

Samo sa 3D turom

VRAČAR, 500M2, ST,

23.05.2026 | Prodaja | Komercijalni objekat / lokal

Vračar (Centar), Beograd, Srbija

Desanke Maksimović,st, uknjižen-Stvarna površina-500m2, ugovorna površina-319.00m2 Poslovni prostor na odličnoj lokaciji u suterenu objekta. U funkcij...

Cena

800 000 € 1 600 €/m²

3D tura

Kvadratura

500 m²

BATAJNICA, 69M2, II, EG, NOVOGRADNJA

23.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Batajnica, Beograd, Srbija

Majora Zorana Radosavljevića, 2/2, eg, novo-Stvarna površina-69m2 , ugovorna površina-69.02m2, Nudimo stanove u izgradnji u samom centru naselja u ul...

Cena

138 000 € 2 000 €/m²

3D tura

Kvadratura

69 m²

PROKUPLJE-GARIĆ, 8758M2, 4 HEKTARA

23.05.2026 | Prodaja | Komercijalni objekat / lokal

Garić, Prokuplje, Srbija

Braće Stojanović, zemljište i objekti-Stvarna površina-8758.00m2 , ugovorna površina-3.875.00m2, U prilici smo da Vam ponudimo nekretninu na odličnoj...

Cena

550 000 € 62,80 €/m²

3D tura

Kvadratura

8758 m²

KARABURMA, 95M2, PR+I, EG,

23.05.2026 | Prodaja | Četvorosoban stan

Karaburma, Beograd, Srbija

Tina Ujevića, pr+I, eg, uknjižen,-Stvarna površina-95m2 , ugovorna površina-87.00m2, Na prodaju porodično stambeni objekat (kuća), uknjižen kao objeka...

Cena

200 000 € 2 105 €/m²

3D tura

Kvadratura

95 m²

BEŽANIJSKA KOSA, 121M2, V, CG

23.05.2026 | Prodaja | Četvorosoban stan

Bežanijska kosa II, Beograd, Srbija

*Ljubinke Bobić, 5/6, uknjižen-Stvarna površina-122m2 , ugovorna površina-122.00m2, Odličan 4.0 stan sa dve terase i dva mokra čvora. Nalazi se u dob...

Cena

310 000 € 2 541 €/m²

3D tura

Kvadratura

122 m²

ZLATARSKO JEZERO-KRALJEVSTVO BELOGLAVOG SUPA,69ARI

23.05.2026 | Prodaja | Građevinska zemljišta

Srbija

Debelja-Smudinoge, plac 69 ari, uknjižen-Stvarna površina-69 ari , ugovorna površina-69 ari, Imamo u ponudi na mestu savršene prirodne lepote odličan...

Cena

124 200 € 1 800 €/m²

3D tura

Površina zemljišta

69 ar