U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

GIGANT NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia

Broj u Registru posrednika: 044
Poslovni telefon: 011 36 23-000
Mobilni telefon: 064 86 33 975

Samo sa 3D turom

DOBANOVCI, 830M2,

23.05.2026 | Izdavanje | Komercijalni objekat / lokal

Dobanovci, Beograd, Srbija

Mala pustara,-Stvarna površina-830m2 , ugovorna površina-0.00m2, Hala 830m2+ kancelarije150m2, industrijska struja, parcela 20ari. Agencijska provizij...

Cena

4 500 € 5,42 €/m²

3D tura

Kvadratura

830 m²

TRG POLITIKA, 65M2, III, TA

23.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Centar (uži), Beograd, Srbija

Trg Politika, 3/5, uknjižen-Stvarna površina-65m2 , ugovorna površina-63.00m2, U prilici smo da Vam ponudimo mali salonac u samom srcu Starog grada....

Cena

290 000 € 4 462 €/m²

3D tura

Kvadratura

65 m²

MLADENOVAC, 92M2, PR, TA

23.05.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Centar (uži), Beograd, Srbija

Vuka Karadžića-Mladenovac, pr, uknjižena-Stvarna površina-92m2 , ugovorna površina-92.00m2, Beograd, Mladenovac, kuća, Vuka Karadžića, izvorno stanje,...

Cena

100 000 € 1 087 €/m²

3D tura

Kvadratura

92 m²

UČITELJSKO NASELJE, 52M2, PR, EG

23.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Učiteljsko naselje, Beograd, Srbija

Učiteljska, pr/2, eg, uknjižen-Stvarna površina-52m2 , ugovorna površina-46.00m2, Na odličnoj lokaciji u Učiteljskom naselju, u blizini Beo šoping cen...

Cena

320 000 € 6 154 €/m²

3D tura

Kvadratura

52 m²

MIRIJEVO-ŠETALIŠTE, 95M2, IV, CG

23.05.2026 | Prodaja | Četvorosoban stan

Mirijevo I, Beograd, Srbija

(e)Radivoja Markovića, 4/4, cg, uknjižen-Stvarna površina-95m2 , ugovorna površina-95.00m2, Zgrada od fasadne cigle, bez lifta, u stanu odličan parket...

Cena

190 000 € 2 000 €/m²

3D tura

Kvadratura

95 m²

STARI CERAK, 68M2, IV, GAS

23.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Cerak, Beograd, Srbija

Kosmajska, 4/5, uknjižen-Stvarna površina-68m2 , ugovorna površina-68.00m2, Uknjižen na investitora, samo keš kupci. Agencijska provizija koju plaća k...

Cena

165 000 € 2 426 €/m²

3D tura

Kvadratura

68 m²