U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

GIGANT NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia

Broj u Registru posrednika: 044
Poslovni telefon: 011 36 23-000
Mobilni telefon: 064 86 33 975

Samo sa 3D turom

ZLATIBOR, 225M2, 4 ARA, SPRATNA, PELET

23.05.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Centar, Zlatibor, Srbija

Čedomira Petrovića, spratna, pelet, uknjižena-Stvarna površina-225m2 , ugovorna površina-75.00m2, I nivo: - letnja kuhinja-trpezarija, - garaža-sa ra...

Cena

250 000 € 1 111 €/m²

3D tura

Kvadratura

225 m²

KARABURMA, 25M2, PR, TA

23.05.2026 | Prodaja | Jednosoban stan

Karaburma, Beograd, Srbija

Dragoslava Srejovića, pr/3, uknjižen-Stvarna površina-25m2 , ugovorna površina-25.00m2, Stan se nalazi između OMV-pumpe i Ćalija, nalazi se u niskom...

Cena

75 000 € 3 000 €/m²

3D tura

Kvadratura

25 m²

LEKINO BRDO, 52M2, VP, CG

23.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Lekino brdo, Beograd, Srbija

*Rada Neimara, vp/4, cg, uknjižen-Stvarna površina-52m2 , ugovorna površina-50.00m2, Zgrada ima energetski pasoš. Agencijska provizija koju plaća kup...

Cena

183 000 € 3 519 €/m²

3D tura

Kvadratura

52 m²

SAVSKI TRG, 120M2, I, LUX

23.05.2026 | Izdavanje | Petosoban+ stan

Savski trg, Beograd, Srbija

Gavrila Principa-Savski venac-Stvarna površina-120m2 , ugovorna površina-108.00m2, Agencijska provizija koju plaća zakupac pri zakupu ove nepokretnos...

Cena

2 500 € 20,83 €/m²

3D tura

Kvadratura

120 m²

CRVENI KRST, 74M2, IV, CG

23.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Crveni krst, Beograd, Srbija

(e) Golubačka, 4/4, uknjižen-Stvarna površina-74m2 , ugovorna površina-43.00m2, Lep i lux sređen stan na Crvenom krstu, četvrti sprat sa liftom. Novij...

Cena

296 000 € 4 000 €/m²

3D tura

Kvadratura

74 m²

AUTOKOMANDA-SLOVENSKA, 80M2, PR

23.05.2026 | Izdavanje | Komercijalni objekat / lokal

Partizanov stadion, Beograd, Srbija

Slovenska-Savski venac, pr/--Stvarna površina-80m2, ugovorna površina-70.00m2 Izdaje se lokal sa izlogom, pogodan za ugostiteljsku delatnost. Lokal se...

Cena

1 000 € 12,50 €/m²

3D tura

Kvadratura

80 m²