U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

GIGANT NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia

Broj u Registru posrednika: 044
Poslovni telefon: 011 36 23-000
Mobilni telefon: 064 86 33 975

Samo sa 3D turom

VELIKA PLANA, 1100M2, 35ARI, GAS

23.05.2026 | Izdavanje | Komercijalni objekat / lokal

Srbija

9. oktobar, gas, uknjižena-Stvarna površina-1100m2 , ugovorna površina-998.00m2, U ponudi imamo poslovni prostor (zgrada), površine 1100m2. Izuzetna l...

Cena

4 500 € 4,09 €/m²

3D tura

Kvadratura

1100 m²

WEST 65, 12M2, -1

23.05.2026 | Prodaja | Ostali tipovi prostora

Novi Beograd Blok 65, Beograd, Srbija

Omladinskih brigada, -1, uknjižena-Stvarna površina-12m2 , ugovorna površina-12.00m2 Garažno mesto u Westu 65 na nivou -1. Odlična pozicija, pored st...

Cena

49 900 € 4 158 €/m²

3D tura

Kvadratura

12 m²

BEČMEN, 154 ARI

23.05.2026 | Prodaja | Građevinska zemljišta

Surčin (centar), Beograd, Srbija

Tabla-Bečmen-Stvarna površina-15400m2 , ugovorna površina-15357.00m2, Agencijska provizija koju plaća kupac pri kupovini ove nepokretnosti iznosi 2%...

Cena

800 000 € 5 195 €/m²

3D tura

Površina zemljišta

154 ar

ZEMUN-SOLUNSKA, 59M2, II, TA

23.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Zemun (Novi Grad), Beograd, Srbija

Solunska-Zemun, 1/1, ta, uknjižen-Stvarna površina-59m2 , ugovorna površina-59.00m2, Komforan, svetao, dvostran, kompletno renoviran. Sastoji se od ko...

Cena

159 000 € 2 695 €/m²

3D tura

Kvadratura

59 m²

KALENIĆ PIJACA-SREDAČKA, 95M2, III, TA

23.05.2026 | Prodaja | Četvorosoban stan

Kalenić pijaca, Beograd, Srbija

Sredačka, 3/4, ta, uknjižen-Stvarna površina-95m2 , ugovorna površina-85.00m2, Retko u ponudi! U ponudi imamo odlićan stan na jednoj od najtraženiji...

Cena

285 000 € 3 000 €/m²

3D tura

Kvadratura

95 m²

KRNJAČA, 39M2, I, NR

23.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Krnjača, Beograd, Srbija

I Sutjeska, 1/2, n.r.-Stvarna površina-39m2 , ugovorna površina-39.24m2, Prelep stan sa ugradnim plakarima, svim uređajima potrebnim za moderan život....

Cena

115 000 € 2 949 €/m²

3D tura

Kvadratura

39 m²