U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

GIGANT NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia

Broj u Registru posrednika: 044
Poslovni telefon: 011 36 23-000
Mobilni telefon: 064 86 33 975

Samo sa 3D turom

GRADSKA BOLNICA, 120M2, MAGACIN

23.05.2026 | Izdavanje | Komercijalni objekat / lokal

Gradska bolnica, Beograd, Srbija

Miloša Savkovića, 2/ ,-Stvarna površina-120m2 , ugovorna površina-120.00m2, Izdaje se 120m2 magacinskog prostora u hali u blizini Gradske bolnice. Vis...

Cena

1 200 € 10 €/m²

3D tura

Kvadratura

120 m²

CVETNI TRG, 80M2, II, EG

23.05.2026 | Izdavanje | Četvorosoban stan

Cvetni trg, Beograd, Srbija

Resavska, 2/4, eg-Stvarna površina-80m2 , ugovorna površina-72.00m2, Izdavanje - Prelep 3.5-soban salonac od 80m2 u Resavskoj, opština Vračar - luksu...

Cena

999 € 12,49 €/m²

3D tura

Kvadratura

80 m²

DEDINJE, STJEPANA FILIPOVIĆA, 77M2

23.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Dedinje (25. maj), Beograd, Srbija

Stjepana Filipovića, 5/5, uknjižen-Stvarna površina-77m2 , ugovorna površina-77.00m2, Prodaje se uknjižen 3.0 stan u ulici Stjepana Filipovića.Veoma...

Cena

187 000 € 2 429 €/m²

3D tura

Kvadratura

77 m²

VRAČAR, 154M2, SUT+PR+I, 2,2 ARA

23.05.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Crveni krst, Beograd, Srbija

Vukice Mitrović, pr/1, struja-Stvarna površina-154m2 , ugovorna površina-154.39m2, U prilici smo da Vam ponudimo izuzetnu nekretninu -kuću na Vračaru....

Cena

685 000 € 4 448 €/m²

3D tura

Kvadratura

154 m²

VIDIKOVAČKI VENAC, 41M2, I, CG

23.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Vidikovac, Beograd, Srbija

Vidikovački venac, 1/6, cg, uknjižen-Stvarna površina-41m2 , ugovorna površina-37.00m2, Svetao stan, na prestižnoj lokaciji. Odličnog rasporeda, lako...

Cena

187 000 € 4 561 €/m²

3D tura

Kvadratura

41 m²

CENTAR-KOD HOTELA MOSKVA, 137M2, II, CG,

23.05.2026 | Prodaja | Petosoban+ stan

Beograđanka ( centar ), Beograd, Srbija

Lomina, 2/6, cg,-Stvarna površina-137m2 , ugovorna površina-126.00m2, U ponudi stan na dobroj lokaciji, odlično organizovan i funkcionalan, na prestiž...

Cena

506 900 € 3 700 €/m²

3D tura

Kvadratura

137 m²