U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

GIGANT NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia

Broj u Registru posrednika: 044
Poslovni telefon: 011 36 23-000
Mobilni telefon: 064 86 33 975

Samo sa 3D turom

DONJI DORĆOL, 72M2, III, CG

23.05.2026 | Prodaja | Četvorosoban stan

Donji Dorćol, Beograd, Srbija

Dubrovačka, 3/10, cg, uknjižen-Stvarna površina-74m2 , ugovorna površina-74.00m2, Stan se nalazi na Donjem Dorćolu, na trećem spratu od deset. Stan j...

Cena

377 000 € 5 095 €/m²

3D tura

Kvadratura

74 m²

VRAČAR-HADŽI ĐERINA, 72M2, III, CG,

23.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Vračar (Centar), Beograd, Srbija

Hadži Đerina, 3/4, cg,-Stvarna površina-72m2 , ugovorna površina-67.00m2, Retko u ponudi! U ponudi imamo odličan stan na jednoj od najtraženijih loka...

Cena

310 000 € 4 306 €/m²

3D tura

Kvadratura

72 m²

BEOGRAĐANKA, 70M2, 2.0, I, CG

23.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Beograđanka ( centar ), Beograd, Srbija

Kneza Miloša, 1/6, cg, uknjižen-Stvarna površina-70m2 , ugovorna površina-63.00m2, Stan se nalazi na uglu Birčaninove i Kneza Miloša, iza zgrade pripa...

Cena

500 € 7,14 €/m²

3D tura

Kvadratura

70 m²

KARABURMA-S.ALJENDEA, 136M2, 5.0, RENOVIRAN

23.05.2026 | Prodaja | Petosoban+ stan

Karaburma, Beograd, Srbija

Salvadora Aljendea, 3/3, eg, uknjižen-Stvarna površina-136m2 , ugovorna površina-127.00m2, Retko u ponudi . Lep. Renoviran. Deljiv na dve celine. Pro...

Cena

295 000 € 2 169 €/m²

3D tura

Kvadratura

136 m²

SUNNYVILLE, 67M2, CG, LUX, NAMEŠTEN, NOV

23.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Višnjička banja, Beograd, Srbija

(e)Mirka Milojkovića, 4/5, cg, uknjižen-Stvarna površina-67m2 , ugovorna površina-67.00m2, Prodaje se trosoban, uknjižen, potpuno nov stan, opremljen,...

Cena

239 000 € 3 567 €/m²

3D tura

Kvadratura

67 m²

CRVENI KRST-M.GORKOG, 37M2, II, NR

23.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Crveni krst, Beograd, Srbija

Maksima Gorkog, 2/2, nr, uknjižen-Stvarna površina-37m2 , ugovorna površina-17.00m2, Na prodaju jednoiposoban, sređen stan na drugom spratu u ulici Ma...

Cena

138 000 € 3 730 €/m²

3D tura

Kvadratura

37 m²