U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

GIGANT NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia

Broj u Registru posrednika: 044
Poslovni telefon: 011 36 23-000
Mobilni telefon: 064 86 33 975

Samo sa 3D turom

KARABURMA-S.ALJENDEA, 136M2, 5.0, RENOVIRAN

23.05.2026 | Prodaja | Petosoban+ stan

Karaburma, Beograd, Srbija

Salvadora Aljendea, 3/3, eg, uknjižen-Stvarna površina-136m2 , ugovorna površina-127.00m2, Retko u ponudi . Lep. Renoviran. Deljiv na dve celine. Pro...

Cena

295 000 € 2 169 €/m²

3D tura

Kvadratura

136 m²

MEDAKOVIĆ II, 41M2, PR, CG

23.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Medaković II, Beograd, Srbija

Mokroluška, pr/7, cg, uknjižen-Stvarna površina-41m2, ugovorna površina-41.00m2, Na prodaju stan u Mokroluškoj ulici, na Medakoviću 2. Nalazi se na od...

Cena

150 000 € 3 659 €/m²

3D tura

Kvadratura

41 m²

DONJI DORĆOL, 31M2, VP, EG

23.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Donji Dorćol, Beograd, Srbija

Dubrovačka, vp/5, eg, uknj.-Stvarna površina-31m2 , ugovorna površina-31.00m2, U ponudi je odličan i odmah useljiv stan u srcu Dorćola, u Dubrovačkoj...

Cena

155 000 € 5 000 €/m²

3D tura

Kvadratura

31 m²

KOD KLUZA, 45M2, NPR, CG

23.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Mirijevo I, Beograd, Srbija

Kisela Voda, npr/4, cg, uknjižen-Stvarna površina-45m2 , ugovorna površina-44.83m2, Prodaje se odličan ušuškan stan površine 45m2 u ulici Kisela voda,...

Cena

118 000 € 2 622 €/m²

3D tura

Kvadratura

45 m²

HOTEL YU, 62M2, I, CG, RENOVIRAN

23.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Novi Beograd Blok 11b, Beograd, Srbija

Aleksinačkih rudara, 1/5, cg, uknjižen-Stvarna površina-62m2 , ugovorna površina-62.00m2, Stan je vrlo svetao, u prelepom delu Novog Beograda, u kocki...

Cena

298 000 € 4 806 €/m²

3D tura

Kvadratura

62 m²

KRUNSKA, 45M2, 1.5, NAMEŠTEN, PARKING

23.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Cvetni trg, Beograd, Srbija

Krunska, 1/5, cg, uknjižen-Stvarna površina-45m2 , ugovorna površina-117.00m2, U ponudi je odličan stan za izdavanje u Krunskoj ulici. Nalazi se na p...

Cena

600 € 13,33 €/m²

3D tura

Kvadratura

45 m²