U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

GIGANT NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia

Broj u Registru posrednika: 044
Poslovni telefon: 011 36 23-000
Mobilni telefon: 064 86 33 975

Samo sa 3D turom

VOŽDOVAČKA CRKVA, 207M2, PARKING, DVORIŠTE

23.05.2026 | Prodaja | Petosoban+ stan

Voždovac, Beograd, Srbija

Kostolačka, 1/2, eg, uknj.-Stvarna površina-207m2 , ugovorna površina-207.00m2, Prodaje se 6.0 stan u Kostolačkoj ulici. U pitanju je porodična stambe...

Cena

390 000 € 1 884 €/m²

3D tura

Kvadratura

207 m²

ČUKARIČKA PADINA, 64M2, V, CG

23.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Čukarička padina, Beograd, Srbija

Nikole Vučete, 5/7, cg, uknj.-Stvarna površina-64m2 , ugovorna površina-56.00m2, Stan na odličnoj lokaciji, blizina šetališta i jezera Ade Ciganlije,...

Cena

220 000 € 3 438 €/m²

3D tura

Kvadratura

64 m²

TERAZIJE, 40M2, I, EG

23.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Terazije ( centar ), Beograd, Srbija

Terazije, 1/6, eg,-Stvarna površina-40m2 , ugovorna površina-30.00m2, Retko u ponudi! U ponudi jedinstven stan u centru grada-Terazije. Zbog rasporeda...

Cena

300 000 € 7 500 €/m²

3D tura

Kvadratura

40 m²

SURČIN, 209M2, 6,43ARA, FENOMENALNA PRILIKA

23.05.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Ledine, Beograd, Srbija

Cara Dušana, pr/1, cg, uknj.-Stvarna površina-209m2 , ugovorna površina-209.00m2, Prodaje se kvalitetno građena, uknjižena kuća u ulici Cara Dušana,...

Cena

260 000 € 1 244 €/m²

3D tura

Kvadratura

209 m²

VRAČAR-METOHIJSKA, 42M2, II, ODLIČAN

23.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Vračar (Centar), Beograd, Srbija

Metohijska, 2/6, cg-Stvarna površina-42m2 , ugovorna površina-42.48m2, U ponudi stan na atraktivnoj lokaciji na Crvenom krstu, u blizini svih važnih...

Cena

750 € 17,86 €/m²

3D tura

Kvadratura

42 m²

ĐERAM PIJACA, 22M2, VP, TA

23.05.2026 | Prodaja | Jednosoban stan

Đeram pijaca, Beograd, Srbija

Starca Vujadina, vp/5, ta-Stvarna površina-22m2 , ugovorna površina-22.00m2, Prodaje se ušuškana garsonjera površine 22m2 na atraktivnoj lokaciji, na...

Cena

99 000 € 4 500 €/m²

3D tura

Kvadratura

22 m²