U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

GIGANT NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia

Broj u Registru posrednika: 044
Poslovni telefon: 011 36 23-000
Mobilni telefon: 064 86 33 975

Samo sa 3D turom

CRVENI KRST, 66M2, 3.0, RENOVIRAN, UKNJIŽEN

23.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Crveni krst, Beograd, Srbija

Branka Krsmanovića, vp/5, eg-Stvarna površina-66m2 , ugovorna površina-66.00m2, Prodaje se renoviran 3.0 stan u ulici Branka Krsmanovića, u mirnom i...

Cena

228 000 € 3 455 €/m²

3D tura

Kvadratura

66 m²

VRAČAR-METOHIJSKA, 42M2, II, ODLIČAN

23.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Vračar (Centar), Beograd, Srbija

Metohijska, 2/6, cg-Stvarna površina-42m2 , ugovorna površina-42.48m2, U ponudi stan na atraktivnoj lokaciji na Crvenom krstu, u blizini svih važnih...

Cena

750 € 17,86 €/m²

3D tura

Kvadratura

42 m²

PROFESORSKA KOLONIJA, 50M2, I,

23.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Profesorska kolonija, Beograd, Srbija

(e)Braće Grim, 1/5,-Stvarna površina-50m2 , ugovorna površina-47.00m2, Odličan dvosoban stan na prvom spratu sa liftom, prazan i odmah useljiv. Iz pre...

Cena

192 000 € 3 840 €/m²

3D tura

Kvadratura

50 m²

SUNNYVILLE, 67M2, TROSOBAN, CG, NOV

23.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Višnjička banja, Beograd, Srbija

(e) Mirka Milojkovića, 1/5, cg-Stvarna površina-67m2 , ugovorna površina-67.00m2, Imamo u ponudi komforan i svetao stan u mirnom i porodičnom novom n...

Cena

235 000 € 3 507 €/m²

3D tura

Kvadratura

67 m²

KARABURMA, 35M2, I, 1.5, CG

23.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Karaburma, Beograd, Srbija

Milorada Dimitrijevića, 1/6, cg-Stvarna površina-35m2 , ugovorna površina-35.00m2, U pitanju je kompleks zgrada iz 2019. godine, smešten paralelno uz...

Cena

137 000 € 3 914 €/m²

3D tura

Kvadratura

35 m²

ČUKARIČKA PADINA, 84M2, V, CG,

24.08.2023 | Izdavanje | Četvorosoban stan

Čukarička padina, Beograd, Srbija

Radnička, 5/7, cg, uknjižen-Ugovorna površina 80m2. U ponudi stan na odličnoj lokaciji sa pogledom na Adu. Poseduje hodnik, kuhinju, topalet, kupatilo...

Cena

600 € 7,14 €/m²

3D tura

Kvadratura

84 m²