U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

GIGANT NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia

Broj u Registru posrednika: 044
Poslovni telefon: 011 36 23-000
Mobilni telefon: 064 86 33 975

Samo sa 3D turom

AUTOKOMANDA, 134M2, III, CG

06.06.2023 | Prodaja | Petosoban+ stan

Autokomanda, Beograd, Srbija

Kumodraška, 3/4, cg, uknjižen-Površina 133,94. Dupleks je smešten u luksuznom objektu u izgradnji. Visok kvalitet gradnje- tarket, uvozna keramika, al...

Cena

388 426 € 2 899 €/m²

3D tura

Kvadratura

134 m²

AUTOKOMANDA, 144M2, III, CG

06.06.2023 | Prodaja | Petosoban+ stan

Autokomanda, Beograd, Srbija

Kumodraška, 3/4, cg, uknjižen-Površina 143,65. Dupleks je smešten u luksuznom objektu u izgradnji. Visok kvalitet gradnje- tarket, uvozna keramika, al...

Cena

416 585 € 2 893 €/m²

3D tura

Kvadratura

144 m²

AUTOKOMANDA, 12M2, -1

07.08.2025 | Prodaja | Ostali tipovi prostora

Autokomanda, Beograd, Srbija

Admirala Vukovića, -1/4, uknjižena-Stvarna površina-12m2 , ugovorna površina-12.00m2, Garažno mesto na -1 Agencijska provizija koju plaća kupac pri ku...

Cena

20 000 € 1 667 €/m²

3D tura

Kvadratura

12 m²

MIRIJEVO-1.0

17.10.2025 | Prodaja | Jednosoban stan

Mirijevo III, Beograd, Srbija

Vitezova Karađorđeve zvezde, 2/4, ta, uknjižen,-Stvarna površina-35m2 , ugovorna površina-35.00m2, Prodaje se kompletno renoviran stan na Mirijevu, s...

Cena

92 600 € 2 646 €/m²

3D tura

Kvadratura

35 m²

ZEMUN-CENTAR 250M2, 10.0+, PR+I+II,

30.09.2022 | Prodaja | Porodična kuća

Zemun (Ćukovac), Beograd, Srbija

Dušana Vukasovića-Zemun, 10+soba, pr+1+2, 4.87ari, uknjižena-Kuća je podeljena na dve zasebne i iste celine, sa dva kućna broja, odvojenim ulazima i o...

Cena

600 000 € 2 400 €/m²

3D tura

Kvadratura

250 m²

VRAČAR, 500M2, ST,

14.09.2023 | Prodaja | Komercijalni objekat / lokal

Vračar (Centar), Beograd, Srbija

Desanke Maksimović,st, uknjižen-Stvarna površina-500m2, ugovorna površina-319.00m2 Poslovni prostor na odličnoj lokaciji u suterenu objekta. U funkcij...

Cena

800 000 € 1 600 €/m²

3D tura

Kvadratura

500 m²