U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

GIGANT NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia

Broj u Registru posrednika: 044
Poslovni telefon: 011 36 23-000
Mobilni telefon: 064 86 33 975

Samo sa 3D turom

ŽELEZNIK-D.RADOVIĆ, 37M2, V, CG,

25.03.2026 | Prodaja | Jednosoban stan

Železnik, Beograd, Srbija

Darinke Radović, 5/6, cg, uknj.-Stvarna površina-37m2 , ugovorna površina-37.00m2, Funkcionalan stan u Železniku - Investicija sa vizijom Prodaje se...

Cena

99 000 € 2 676 €/m²

3D tura

Kvadratura

37 m²

ZELENI VENAC-BRANKOVA, 72M2, I, CG

22.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Zeleni venac, Beograd, Srbija

Brankova, 1/6, cg-Stvarna površina-72m2 , ugovorna površina-75.00m2, Brankova ulica jedna od centralnih ulica u Beogradu, dobila je ime u počast srpsk...

Cena

249 000 € 3 458 €/m²

3D tura

Kvadratura

72 m²

MIRIJEVO, 53M2, PR, TA

21.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Mirijevo I, Beograd, Srbija

Klanička, pr/3, ta-Stvarna površina-53m2 , ugovorna površina-53.00m2, Prodaje se ušuškan i prostran stan u ulici Klanička stara, Mirijevo. Stan se na...

Cena

170 000 € 3 208 €/m²

3D tura

Kvadratura

53 m²

KARABURMA, 35M2, I, 1.5, CG

20.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Karaburma, Beograd, Srbija

Milorada Dimitrijevića, 1/6, cg-Stvarna površina-35m2 , ugovorna površina-35.00m2, U pitanju je kompleks zgrada iz 2019. godine, smešten paralelno uz...

Cena

137 000 € 3 914 €/m²

3D tura

Kvadratura

35 m²

OLIMP, 60M2, IV, GAS

20.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Kluz, Beograd, Srbija

Mirka Lukovića, 4/4, gas-Stvarna površina-60m2 , ugovorna površina-59.00m2, Prodaje se fenomenalan trosoban stan u ulici Mirka Lukovića, Olimp. Stan j...

Cena

228 000 € 3 800 €/m²

3D tura

Kvadratura

60 m²

SUNNYVILLE, 67M2, TROSOBAN, CG, NOV

20.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Višnjička banja, Beograd, Srbija

(e) Mirka Milojkovića, 1/5, cg-Stvarna površina-67m2 , ugovorna površina-67.00m2, Imamo u ponudi komforan i svetao stan u mirnom i porodičnom novom n...

Cena

235 000 € 3 507 €/m²

3D tura

Kvadratura

67 m²