U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

GIGANT NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia

Broj u Registru posrednika: 044
Poslovni telefon: 011 36 23-000
Mobilni telefon: 064 86 33 975

Samo sa 3D turom

CRVENI KRST, 66M2, 3.0, RENOVIRAN, UKNJIŽEN

20.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Crveni krst, Beograd, Srbija

Branka Krsmanovića, vp/5, eg-Stvarna površina-66m2 , ugovorna površina-66.00m2, Prodaje se renoviran 3.0 stan u ulici Branka Krsmanovića, u mirnom i...

Cena

228 000 € 3 455 €/m²

3D tura

Kvadratura

66 m²

KALEMEGDAN, 42M2, 2.0, VP, RENOVIRAN

04.02.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Donji Dorćol, Beograd, Srbija

Jevrejska, vp/5, cg, uknjižen-Stvarna površina-42m2 , ugovorna površina-42.00m2, Stan se nalazi u odlično održavanoj zgradi u blizini Kalemegdana i SC...

Cena

190 000 € 4 524 €/m²

3D tura

Kvadratura

42 m²

SLAVIJA-KRALJA MILUTINA, 72M2, V, CG,

19.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Slavija, Beograd, Srbija

Kralja Milutina, 5/6, cg, uknjižen-Stvarna površina-72m2 , ugovorna površina-52.00m2, U ponudi je veoma zanimljiv stan u ulici Kralja Milutina u delu...

Cena

250 000 € 3 472 €/m²

3D tura

Kvadratura

72 m²

DEDINJE-NEZNANOG JUNAKA, 206M2, III, EG

18.05.2026 | Izdavanje | Četvorosoban stan

Dedinje (RTV Pink), Beograd, Srbija

Neznanog junaka, 3/3, eg-Stvarna površina-206m2 , ugovorna površina-206.00m2, Izdaje se lux stan, može i kao poslovni prostor, na Dedinju, 100 metara...

Cena

3 900 € 18,93 €/m²

3D tura

Kvadratura

206 m²

BEOGRAĐANKA-KRALJA MILANA, 167M, I, KP

18.05.2026 | Izdavanje | Petosoban+ stan

Beograđanka ( centar ), Beograd, Srbija

Kralja Milana, 1/3, kp-Stvarna površina-167m2, ugovorna površina-140.00m2, Odličan salonac u strogom centru za poslovni prostor pogodan za ordinacije,...

Cena

2 500 € 14,97 €/m²

3D tura

Kvadratura

167 m²

JUŽNI BULEVAR, 70M2, II, EG

16.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Lekino brdo, Beograd, Srbija

Južni bulevar, 2/5, eg-Stvarna površina-70m2 , ugovorna površina-69.60m2, Prodaje se svetao stan na atraktivnoj lokaciji na Južnom bulevaru površine....

Cena

214 000 € 3 057 €/m²

3D tura

Kvadratura

70 m²