U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

GIGANT NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia

Broj u Registru posrednika: 044
Poslovni telefon: 011 36 23-000
Mobilni telefon: 064 86 33 975

Samo sa 3D turom

ĐERAM PIJACA, 22M2, VP, TA

14.05.2026 | Prodaja | Jednosoban stan

Đeram pijaca, Beograd, Srbija

Starca Vujadina, vp/5, ta-Stvarna površina-22m2 , ugovorna površina-22.00m2, Prodaje se ušuškana garsonjera površine 22m2 na atraktivnoj lokaciji, na...

Cena

99 000 € 4 500 €/m²

3D tura

Kvadratura

22 m²

BRAĆE JERKOVIĆ, 36M2, 1.5, III, TA

14.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Veljko Vlahović, Beograd, Srbija

Zaplanjska, 3/4, ta-Stvarna površina-36m2 , ugovorna površina-36.00m2, Zgrada se nalazi u parku, blizu su autobuske linije, vrtić, škole. Kompletno re...

Cena

131 000 € 3 639 €/m²

3D tura

Kvadratura

36 m²

BABE, 344M2, 53,26ARI, RAJSKI KONAK U SRCU PRIRODE

14.05.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Beograd, Srbija

Bezdan, 3 kuće-Stvarna površina-344m2 , ugovorna površina-344.00m2, NA PRODAJU: Rajski konak u srcu prirode - Autentičan moravski kompleks pod suncem...

Cena

490 000 € 1 424 €/m²

3D tura

Kvadratura

344 m²

SKADALIJA, 41M2, RENOVIRAN I NAMEŠTEN

13.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Skadarlija, Beograd, Srbija

Skadarska, 3/3, eg,-Stvarna površina-41m2 , ugovorna površina-35.00m2, Predstavljamo vam izuzetnu priliku za kupovinu potpuno renoviranog i namešteno...

Cena

262 000 € 6 390 €/m²

3D tura

Kvadratura

41 m²

ZEMUN, 40M2, I, EG

13.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Zemun (Kalvarija), Beograd, Srbija

Živka Petrovića, 1/3, eg-Stvarna površina-40m2 , ugovorna površina-40.00m2, Lep stan u novoj zgradi, polunamešten, u mirnom delu Zemuna, izdaje se na...

Cena

500 € 12,50 €/m²

3D tura

Kvadratura

40 m²

KARABURMA, 20M2, SUT, TA

12.05.2026 | Prodaja | Jednosoban stan

Karaburma, Beograd, Srbija

Mirijevski bulevar, sut/4, ta,-Stvarna površina-20m2 , ugovorna površina-20.00m2, Prodaje se funkcionalna renovirana garsonjera u Mirijevskom bulevaru...

Cena

60 000 € 3 000 €/m²

3D tura

Kvadratura

20 m²