U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

GIGANT NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia

Broj u Registru posrednika: 044
Poslovni telefon: 011 36 23-000
Mobilni telefon: 064 86 33 975

Samo sa 3D turom

BATAJNICA-PUKOVNIKA MILENKA PAVLOVIĆA, 600M2, HALA

02.04.2026 | Izdavanje | Komercijalni objekat / lokal

Batajnica, Beograd, Srbija

Pukovnika Milenka Pavlovića, hala-Stvarna površina-600m2 , ugovorna površina-600.00m2, Izdaje se kvalitetna industrijska hala-magacin na odličnoj loka...

Cena

2 880 € 4,80 €/m²

3D tura

Kvadratura

600 m²

CENTAR - TOPLIČIN VENAC, 171M2, PR, CG

19.08.2019 | Izdavanje | Komercijalni objekat / lokal

Topličin venac, Beograd, Srbija

Topličin venac, 1/2, cg, uknjižen, trezor za sve finansijske instittucije-Trezor za odlaganje vrednosti, ima mč, prostorija za klijente, obezbeđen sa...

Cena

3 550 € 20,76 €/m²

3D tura

Kvadratura

171 m²

PROKUPLJE-GARIĆ, 8758M2, 4 HEKTARA

29.01.2024 | Prodaja | Komercijalni objekat / lokal

Srbija

Braće Stojanović, zemljište i objekti-Stvarna površina-8758.00m2 , ugovorna površina-3.875.00m2, U prilici smo da Vam ponudimo nekretninu na odličnoj...

Cena

550 000 € 62,80 €/m²

3D tura

Kvadratura

8758 m²

CENTRA-BALKANSKA, 12M2, PR, TA

06.06.2024 | Prodaja | Komercijalni objekat / lokal

Beograđanka ( centar ), Beograd, Srbija

Balkanska, pr/3, ta, uknjižen-Stvarna površina-12m2 , ugovorna površina-7.92m2, Lokal u Balkanskoj ulici, nalazi se u tržnom centru u prizemlju. Agenc...

Cena

34 900 € 2 908 €/m²

3D tura

Kvadratura

12 m²

AUTOKOMANDA-SLOVENSKA, 80M2, PR

11.07.2025 | Izdavanje | Komercijalni objekat / lokal

Partizanov stadion, Beograd, Srbija

Slovenska-Savski venac, pr/--Stvarna površina-80m2, ugovorna površina-70.00m2 Izdaje se lokal sa izlogom, pogodan za ugostiteljsku delatnost. Lokal se...

Cena

1 000 € 12,50 €/m²

3D tura

Kvadratura

80 m²

VELIKA PLANA, 1100M2, 35ARI, GAS

16.08.2025 | Izdavanje | Komercijalni objekat / lokal

Srbija

9. oktobar, gas, uknjižena-Stvarna površina-1100m2 , ugovorna površina-998.00m2, U ponudi imamo poslovni prostor (zgrada), površine 1100m2. Izuzetna l...

Cena

4 500 € 4,09 €/m²

3D tura

Kvadratura

1100 m²