U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

GIGANT NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia

Broj u Registru posrednika: 044
Poslovni telefon: 011 36 23-000
Mobilni telefon: 064 86 33 975

Samo sa 3D turom

SLAVIJA-BIRČANINOVA, 78M2, II, EG

23.05.2026 | Izdavanje | Komercijalni objekat / lokal

Slavija, Beograd, Srbija

Birčaninova, 2/5, eg,-Poslovni prostor isključivo za kancelarijske poslove, računovodstvene agencije, IT kancelarije. Na izuzetnoj lokaciji na Slaviji...

Cena

1 000 € 12,82 €/m²

3D tura

Kvadratura

78 m²

VRAČAR, 500M2, ST,

23.05.2026 | Prodaja | Komercijalni objekat / lokal

Vračar (Centar), Beograd, Srbija

Desanke Maksimović,st, uknjižen-Stvarna površina-500m2, ugovorna površina-319.00m2 Poslovni prostor na odličnoj lokaciji u suterenu objekta. U funkcij...

Cena

800 000 € 1 600 €/m²

3D tura

Kvadratura

500 m²

PROKUPLJE-GARIĆ, 8758M2, 4 HEKTARA

23.05.2026 | Prodaja | Komercijalni objekat / lokal

Garić, Prokuplje, Srbija

Braće Stojanović, zemljište i objekti-Stvarna površina-8758.00m2 , ugovorna površina-3.875.00m2, U prilici smo da Vam ponudimo nekretninu na odličnoj...

Cena

550 000 € 62,80 €/m²

3D tura

Kvadratura

8758 m²

DOBANOVCI, 830M2,

23.05.2026 | Izdavanje | Komercijalni objekat / lokal

Dobanovci, Beograd, Srbija

Mala pustara,-Stvarna površina-830m2 , ugovorna površina-0.00m2, Hala 830m2+ kancelarije150m2, industrijska struja, parcela 20ari. Agencijska provizij...

Cena

4 500 € 5,42 €/m²

3D tura

Kvadratura

830 m²

AUTOKOMANDA-SLOVENSKA, 80M2, PR

23.05.2026 | Izdavanje | Komercijalni objekat / lokal

Partizanov stadion, Beograd, Srbija

Slovenska-Savski venac, pr/--Stvarna površina-80m2, ugovorna površina-70.00m2 Izdaje se lokal sa izlogom, pogodan za ugostiteljsku delatnost. Lokal se...

Cena

1 000 € 12,50 €/m²

3D tura

Kvadratura

80 m²

VELIKA PLANA, 1100M2, 35ARI, GAS

23.05.2026 | Izdavanje | Komercijalni objekat / lokal

Srbija

9. oktobar, gas, uknjižena-Stvarna površina-1100m2 , ugovorna površina-998.00m2, U ponudi imamo poslovni prostor (zgrada), površine 1100m2. Izuzetna l...

Cena

4 500 € 4,09 €/m²

3D tura

Kvadratura

1100 m²