U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

GIGANT NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia

Broj u Registru posrednika: 044
Poslovni telefon: 011 36 23-000
Mobilni telefon: 064 86 33 975

Samo sa 3D turom

MIRIJEVO, 104M2, I EG, PARKING, DUPLEKS

23.05.2026 | Prodaja | Četvorosoban stan

Mirijevo I, Beograd, Srbija

Miroslava Jovanovića, 1/1, eg, uknjižen, dupleks, renoviran, bašta-Stvarna površina-104m2 , ugovorna površina-104m2, Prodaje se uknjižen 4.0 duplex od...

Cena

185 000 € 1 779 €/m²

3D tura

Kvadratura

104 m²

MIRIJEVO-PIJACA, 35M2, II, TA

23.05.2026 | Prodaja | Jednosoban stan

Mirijevo I, Beograd, Srbija

Vitezova Karađorđeve zvezde, 2/4, ta, uknjižen,-Stvarna površina-35m2 , ugovorna površina-35.00m2, Prodaje se kompletno renoviran stan na Mirijevu, s...

Cena

92 600 € 2 646 €/m²

3D tura

Kvadratura

35 m²

MIRIJEVO, 74M2, III, EG

23.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Mirijevo I, Beograd, Srbija

Vitezova Karađorđeve zvezde, 3/3, uknjižen-Stvarna površina-74m2 , ugovorna površina-74.00m2, Prodaje se uknjižen 3.0 stan u ulici Vitezova Karađorđev...

Cena

165 000 € 2 230 €/m²

3D tura

Kvadratura

74 m²

MIRIJEVO, CENTAR, ULOFA PALMEA, 56M2

23.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Mirijevo I, Beograd, Srbija

Ulofa Palmea, 2/5, cg-Stvarna površina-56m2 , ugovorna površina-53m2, Na najlepšoj i najboljoj lokaciji u Mirijevu, prodajemo 2.0 stan, u ulici Ulofa...

Cena

185 000 € 3 304 €/m²

3D tura

Kvadratura

56 m²

MIRIJEVO, KOD PIJACE, 37M2, 1.5, CG

23.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Mirijevo I, Beograd, Srbija

Vjekoslava Afrića, 3/5, cg-Stvarna površina-37m2 , ugovorna površina-33.00m2, Prodaje se jednoiposoban uknjižen stan na najekskluzivnijoj tački Mirije...

Cena

135 000 € 3 649 €/m²

3D tura

Kvadratura

37 m²

ZVEZDARA-SMEDEREVSKI PUT, 300M2, I, CG,

23.05.2026 | Izdavanje | Komercijalni objekat / lokal

Mirijevo I, Beograd, Srbija

Pirandelova, 1/2, cg, kompletno opremljen poslovni prostor,-Odlični uslovi za rad i krojačku delatnost na modernim mašinama u blizini Bulevara kralja...

Cena

1 500 € 5 €/m²

3D tura

Kvadratura

300 m²