U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

MONA NEKRETNINE BEOGRAD

Mona Nekretnine 11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 898
Poslovni telefon: 0638564777
Mobilni telefon: 063/8564 777

Samo sa 3D turom
TOP

Novi Beograd, Blok 1, Fontana, Bulevar Zorana Đinđića, 2.0, 62m2, 226000 EUR

05.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Novi Beograd Blok 1 (Fontana), Beograd, Srbija

U ponudi renoviran dvosoban stan, lako adaptibilan u dvoiposoban. Stan je na 8.spratu, i iznad njega je stan na 9. spratu, koji potpuno natkriven tim...

Cena

226 000 € 3 645 €/m²

3D tura

Kvadratura

62 m²

TOP

Novi Beograd, Blok 1, Fontana, Pariske Komune, 2.0, 77m2, 209000 EUR

10.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Novi Beograd Blok 1 (Fontana), Beograd, Srbija

Na prodaju stan od 77m2 (62m2 grejne + 15m2 terase), u urednoj zgradi sa 2 lifta (do 8. sprata). Postoji mogućnost više varijanti adaptacije u trosoba...

Cena

209 000 € 2 714 €/m²

3D tura

Kvadratura

77 m²

TOP

Novi Beograd, Blok 1, Fontana, Narodnih Heroja, 2.0, 60m2, 225000 EUR

15.10.2025 | Prodaja | Dvosoban stan

Novi Beograd Blok 1 (Fontana), Beograd, Srbija

Na traženoj lokaciji na Novom Beogradu, u neposrednoj blizini Fontane i Opštine, prodaje se luksuzno renoviran, namešten stan, sa kompletno novim i ne...

Cena

225 000 € 3 750 €/m²

3D tura

Kvadratura

60 m²

TOP

Savski venac, Beograd na vodi, Hercegovačka, 3.0, 83m2, 390000 EUR

12.02.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Beograd na vodi, Beograd, Srbija

Ovaj fantastičan stan nalazi se u neposrednoj blizini Sava Promenade. Na samo nekoliko minuta hoda od BW Viste nalazi se poznata Savamala, središte kr...

Cena

390 000 € 4 699 €/m²

3D tura

Kvadratura

83 m²

Voždovac, Lekino brdo, Strumička, 1.5, 31m2, 96000 EUR

11.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Lekino brdo, Beograd, Srbija

Idealna investicija ili prvi dom. Kompletno renoviran: nove elektro i vodovodne instalacije, stolarija, krov, kuhinja i kupatilo, nekorišćeno. U stanu...

Cena

96 000 € 3 097 €/m²

3D tura

Kvadratura

31 m²

Novi Beograd, Blok 63, Gandijeva, 2.0, 58m2, 195000 EUR

08.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Novi Beograd Blok 63, Beograd, Srbija

Renoviran stan, na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini Immo centra, svetao, uknjižen na 53m2 korisne (unutrasnje) povrsine + terasa i lođa, ima 58...

Cena

195 000 € 3 362 €/m²

3D tura

Kvadratura

58 m²