U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

MONA NEKRETNINE BEOGRAD

Mona Nekretnine 11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 898
Poslovni telefon: 0638564777
Mobilni telefon: 063/8564 777

Samo sa 3D turom

Novi Beograd, Stara Bežanija, Zemunska, 3.0, 61m2, 219000 EUR

08.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Bežanija, Beograd, Srbija

Kompletno renoviran stan sa odličnim rasporedom, na sunčanoj strani, južno orijentisan. Prostorije: Open space dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijs...

Cena

219 000 € 3 590 €/m²

3D tura

Kvadratura

61 m²

Zemun, Save Kovačevića, Prvomajska, 3.0, 55m2, 189000 EUR

06.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Zemun (Save Kovačevića), Beograd, Srbija

Sava Kovačevića, Prvomajska, 3.0, LUX, kompletno renoviran, nekorišćen Na idealnoj i jednoj od najtraženijih lokacija u Zemunu sa odličnom povezanosti...

Cena

189 000 € 3 436 €/m²

3D tura

Kvadratura

55 m²

Zemun, Cara Dušana, Cara Dušana, 3.0, 58m2, 174000 EUR

04.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Gornji Dorćol, Beograd, Srbija

U ponudi imamo nov i luksuzno uradjen stan. Prelepa niža zgrada sa 6 stanova. Stan je sa podnim grejanjem, italijanskom keramikom, najkvalitetnijim ko...

Cena

174 000 € 3 000 €/m²

3D tura

Kvadratura

58 m²

Novi Beograd, Blok 65, West 65, Omladinskih Brigada, 3.0, 95m2, 555000 EUR

03.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Beograd, Srbija

Stan se nalazi na jednoj od najekskluzivnijih lokacija u Novom Beogradu, u Kuli West 65. Prodaje se kompletno opremljen. U okviru kompleksa i kule na...

Cena

555 000 € 5 842 €/m²

3D tura

Kvadratura

95 m²

Vračar, Bulevar kralja Aleksandra, Bulevar kralja Aleksandra, 5.0, 158m2, 639000 EUR

30.04.2026 | Prodaja | Petosoban+ stan

Bulevar Kr. Aleksandra, Beograd, Srbija

Предлагаем вашему вниманию просторную гостиную на 1-м этаже, напротив Ташмайдана. Преимуществом этой квартиры является наличие парковочного места в об...

Cena

639 000 € 4 044 €/m²

3D tura

Kvadratura

158 m²

Voždovac, Lekino brdo, Tetovska, 2.5, 60m2, 219900 EUR

07.04.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Lekino brdo, Beograd, Srbija

Prodaje se izuzetno kvalitetan 2,5-soban stan površine 60 m2 u modernoj novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu - Lekino brdo, Teto...

Cena

219 900 € 3 665 €/m²

3D tura

Kvadratura

60 m²