U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

MONA NEKRETNINE BEOGRAD

Mona Nekretnine 11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 898
Poslovni telefon: 0638564777
Mobilni telefon: 063/8564 777

Samo sa 3D turom

Voždovac, Lekino brdo, Kruševačka, 2.0, 63m2, 160000 EUR

24.03.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Lekino brdo, Beograd, Srbija

Na prodaju veoma šarmantan i funkcionalan stan stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija na Lekinom brdu, u Kruševačkoj ulici. Prodaje se kompletno...

Cena

160 000 € 2 540 €/m²

3D tura

Kvadratura

63 m²

Zemun, Meandri, Bačka, 2.0, 68m2, 195000 EUR

09.03.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Zemun (Meandri), Beograd, Srbija

Nudimo Vam potpuno nov, neuseljavan, kompletno renoviran (instalacije, cevi, stolarija...), polunamesten stan. Zgrada se nalazi u mirnom kraju, okruž...

Cena

195 000 € 2 868 €/m²

3D tura

Kvadratura

68 m²

Savski venac, Beograd na vodi, Kraljice Drage Obrenović, 3.0, 80m2, 380000 EUR

05.03.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Beograd na vodi, Beograd, Srbija

Na prodaju prostoran trosoban stan u BW Iris, jedinstveno okruženje za zdrav i aktivan porodični stil života! Istočno je orijentisan sa pogledom ka Sa...

Cena

380 000 € 4 750 €/m²

3D tura

Kvadratura

80 m²

Voždovac, Vojvode Vlahovića, Vojvode Vlahovića, 2.0, 103m2, 140000 EUR

28.02.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Voždovac, Beograd, Srbija

U ponudi stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija u naselju Vojvode Vlahovića. Zgrada je novije gradnje. Uknjizen je na 103m2, zajedno sa terasom k...

Cena

140 000 € 1 359 €/m²

3D tura

Kvadratura

103 m²

Voždovac, Vojvode Vlahovića, Generala Đoke Popovića, 3.5, 78m2, 185000 EUR

25.02.2026 | Prodaja | Četvorosoban stan

Voždovac, Beograd, Srbija

U ponudi veoma komforan troiposoban stan u naselju Vojvode Vlahović, u zgradi nove gradnje. Stan se nalazi na 3. spratu, poslednjem, sa tavanskim pros...

Cena

185 000 € 2 372 €/m²

3D tura

Kvadratura

78 m²

Novi Beograd, Hotel Jugoslavija, Klare Cetkin, 2.0, 53m2, 500 EUR

17.02.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Novi Beograd Blok 11 (Hotel Jugoslavija), Beograd, Srbija

U kvalitetnoj, novijoj zgradi, preko puta hotela Jugoslavija, nudimo vam dvosoban stan, kompletno namešten. U stanu je dozvoljen boravak životinja. St...

Cena

500 € 9,43 €/m²

3D tura

Kvadratura

53 m²