U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

MONA NEKRETNINE BEOGRAD

Mona Nekretnine 11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 898
Poslovni telefon: 0638564777
Mobilni telefon: 063/8564 777

Samo sa 3D turom

Zvezdara, Kluz, Dušana Radovića, 1.5, 50m2, 115000 EUR

08.12.2025 | Prodaja | Dvosoban stan

Kluz, Beograd, Srbija

Ovaj simpatičan, funkcionalan, svetao, dvostrano orijentisan stan (jugo-zapadno), nalazi se u stambenoj zgradi sa svega nekoliko stanova. Zgrada je re...

Cena

115 000 € 2 300 €/m²

3D tura

Kvadratura

50 m²

Vračar, Bulevar kralja Aleksandra, Resavska, 3.0, 86m2, 320000 EUR

12.11.2025 | Prodaja | Trosoban stan

Bulevar Kr. Aleksandra, Beograd, Srbija

Na prodaju potpuno renoviran salonski stan od 86 m2, na Vračaru, u Resavskoj ulici, na drugom spratu od ukupno tri. Stan je dvostrano orijentisan i sa...

Cena

320 000 € 3 721 €/m²

3D tura

Kvadratura

86 m²

Voždovac, Autokomanda, Milovana Marinkovića, 2.0, 58m2, 185000 EUR

06.11.2025 | Prodaja | Dvosoban stan

Autokomanda, Beograd, Srbija

Prodaje se moderan dvosoban stan, sa zasebnim ulazom, u vili u najlepšem delu Voždovca kod Autokomande. Zona grada je rezidencionalna, ulica mirna, s...

Cena

185 000 € 3 190 €/m²

3D tura

Kvadratura

58 m²

Zvezdara, Kluz, Braće Todorović, 2.5, 64m2, 220000 EUR

21.10.2025 | Prodaja | Trosoban stan

Kluz, Beograd, Srbija

Potpuno renoviran i kompletno namešten, dvoiposoban stan, u novijoj zgradi. Dvostrano orijentisan istok-zapad. Stan poseduje garažno mesto 12m2, uklju...

Cena

220 000 € 3 438 €/m²

3D tura

Kvadratura

64 m²

Zvezdara, Kluz, Braće Todorović, 0.5, 64m2, 220000 EUR

17.10.2025 | Prodaja | Jednosoban stan

Kluz, Beograd, Srbija

Cena

220 000 € 3 438 €/m²

3D tura

Kvadratura

64 m²

Novi Beograd, Hotel Jugoslavija, Bulevar Maršala Tolbuhina, 6.0, 120m2, 420000 EUR

29.09.2025 | Prodaja | Petosoban+ stan

Novi Beograd Blok 11 (Hotel Jugoslavija), Beograd, Srbija

Pravi, originalno projektovan kao petosoban stan, gradjen za funkcionere, na 7. spratu, gde postoje samo 2 stana. Stan je trenutno podeljen laganim zi...

Cena

420 000 € 3 500 €/m²

3D tura

Kvadratura

120 m²