U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

NS-GROUP NEKRETNINE

21000 Novi Sad Srbija
Broj u Registru posrednika: 711
Poslovni telefon: 021 63 11 222
Mobilni telefon: 064 82 22 182

Samo sa 3D turom

Dvosoban stan na Somborskoj rampi.

24.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Novo Naselje, Novi Sad, Srbija

<p>Na obodu Novog naselja, nalazi se ovaj dvosoban stan u izgradnji. Pozicija zgrade odlična, oprema takođe. Italijanska keramika, sedmokomorna stolar...

Cena

100 350 € 2 509 €/m²

3D tura

Kvadratura

40 m²

Fenomenalan porodičan svetao stan na Bulevaru!!

24.05.2026 | Prodaja | Četvorosoban stan

Bulevar, Novi Sad, Srbija

<p>Predstavljamo vam kompletno renoviran stan povr&scaron;ine 75m2, koji se nalazi na 10.spratu stambene zgrade sa liftom. Stan je izuzetno funkcional...

Cena

236 900 € 3 159 €/m²

3D tura

Kvadratura

75 m²

Odlična garsonjera na LIMANU

24.05.2026 | Prodaja | Garsonjera

Liman 2, Novi Sad, Srbija

<p>Predstavljamo Vam garsonjeru, kompletno renoviranu na sjajnoj lokaciji - LIman 2. Nalazi se u neposrednoj blizini fakulteta i ima sjajan pogled na...

Cena

97 850 € 3 156 €/m²

3D tura

Kvadratura

31 m²

Jednoiposban 27m2 Socijalno

24.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Socijalno, Novi Sad, Srbija

<p>RETKO U PONUDI!!! Na prodaju kompletno renoviran jednoiposoban stan na Socijalnom. Moguca kupovina putem kredita. Za vi&scaron;e informacija pozovi...

Cena

106 950 € 3 961 €/m²

3D tura

Kvadratura

27 m²

Odličan porodičan stan na Grbavici

24.05.2026 | Prodaja | Četvorosoban stan

Grbavica, Novi Sad, Srbija

<p>Četvorosoban stan na Grbavici. Zgrada kvalitetne gradnje, dobro održavana, ispred ima dovoljno parkinga za sve stanare. Stan je dvostrano orijentis...

Cena

187 640 € 2 843 €/m²

3D tura

Kvadratura

66 m²

Garsonjera na Keju

24.05.2026 | Prodaja | Garsonjera

Podbara, Novi Sad, Srbija

<p>Prodaje se funkcionalna garsonjera od 26m&sup2; na atraktivnoj lokaciji na Keju u Novom Sadu (Beogradski kej), na 5. spratu zgrade. Stan je dvostra...

Cena

53 560 € 2 060 €/m²

3D tura

Kvadratura

26 m²