U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

TIJANA VUKAN PROPERTY

TIJANA VUKAN PROPERTY Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 1203
Poslovni telefon: +381645000644

Samo sa 3D turom

Rige od Fere - poslovni prostor

21.04.2026 | Prodaja | Komercijalni prostori

Stari Grad, Beograd, Srbija

U blizini Kalemegdana, potpuno renoviran poslovni prostor, na jednoj od najprestižnijih lokacija u gradu, u ulici Rige od Fere. Prostor se nalazi u...

Cena

250 000 € 2 841 €/m²

3D tura

Kvadratura

88 m²

Gospodar Jevremova - salonski stan sa parkingom

17.04.2026 | Izdavanje | Trosoban stan

Stari Grad, Beograd, Srbija

U srcu istorijskog dela Beograda, u mirnoj i drvoredima natkrivenoj ulici, izdajemo prelep, trosoban salonski stan. Osunčani, svetao dnevni boravak,...

Cena

1 600 € 17,20 €/m²

3D tura

Kvadratura

93 m²

Botanička bašta - Đušina

09.03.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Palilula, Beograd, Srbija

Prodajemo nekretninu u jednoj od najperspektivnijih mikrolokacija Beograda. Đušina ulica predstavlja spoj klasične arhitekture i modernog beogradskog...

Cena

350 000 € 3 804 €/m²

3D tura

Kvadratura

92 m²

Palmotićeva - salonski - 5.0

09.03.2026 | Prodaja | Petosoban+ stan

Stari Grad, Beograd, Srbija

U jednoj od nejlepših i najotmenijih ulica Starog grada, prodajemo autentičan salonski stan koji odiše duhom aristokratkoskog Beograda. Palmotićeva u...

Cena

695 000 € 4 344 €/m²

3D tura

Kvadratura

160 m²

Vračar - Đorđa Vajferta - 0.5

25.02.2026 | Prodaja | Garsonjera

Vračar (Centar), Beograd, Srbija

Lokacija u ulici Đorđa Vajferata odlikuje se odličnom povezanošću i dostupnošću svih važnih sadržaja. Idealna je za sve koji traže život daleko od gr...

Cena

135 000 € 5 000 €/m²

3D tura

Kvadratura

27 m²

Vračar - Đorđa Vajferta - 3.0

25.02.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Vračar (Centar), Beograd, Srbija

Prodajmo komforan trosoban stan, ušuškan, u mirnoj ulici Đorđa Vajferta. Lokacija pruža idelno mesto za život daleko od gradske gužve, a opet nadomak...

Cena

725 000 € 5 000 €/m²

3D tura

Kvadratura

145 m²