U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

TIJANA VUKAN PROPERTY

TIJANA VUKAN PROPERTY Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 1203
Poslovni telefon: +381645000644

Samo sa 3D turom

White hill residence, garsonjera

25.12.2025 | Prodaja | Garsonjera

Stara Pazova, Stara Pazova, Srbija

Stambeno - poslovni kompleks "White Hill" je mesto gde se prepliću tradicionalno i moderno kreirajući spoj autentične i moderne arhitekture, mesto koj...

Cena

49 599 € 1 650 €/m²

3D tura

Kvadratura

30.06 m²

Beograd na vodi- Thalia

09.12.2025 | Prodaja | Petosoban+ stan

Savski venac, Beograd, Srbija

Zgrada se nalazi na izuzetnoj lokaciji u blizini Savskog trga i metro stanice na kojoj će se ukrštati prve dve linije podzemne železnice. Koncept din...

Cena

1 850 000 € 5 929 €/m²

3D tura

Kvadratura

312 m²

Dupleks stan pogodan za život ili preduzetništvo /Blok 32

24.06.2025 | Izdavanje | Petosoban+ stan

Novi Beograd, Beograd, Srbija

Izdaje se prostran i moderan, prazan dupleks stan od 213 m² u novoj zgradi na izuzetnoj lokaciji u srcu Novog Beograda. Lokacija: Bulevar Zorana Đin...

Cena

4 000 € 18,78 €/m²

3D tura

Kvadratura

213 m²

Odlican lokal/Izlog/Galerija

06.08.2025 | Izdavanje | Komercijalni prostori

Vračar (Centar), Beograd, Srbija

87,21 m2, uz korišćenje I pripadajuće galerije od 4 m2 u prizemlju Dositejeva ulica, gornji deo, preko puta Narodnog pozorista. Izlog, klima, sanita...

Cena

3 000 € 34,40 €/m²

3D tura

Kvadratura

87.21 m²

Kraljevo - Adrani - kuća - parcele

16.10.2022 | Prodaja | Građevinska zemljišta

Kraljevo, Srbija

Na prodaju plac koji se nalazi u centralnoj Srbiji, na raskrsnici puteva, u mestu Adrani. Zemljište: Sve parcele su u jednom komadu, tj grupisane...

Cena

280 280 € 2 000 €/m²

3D tura

Površina zemljišta

140.14 ar

Zemun - Ugostiteljski objekat

10.12.2025 | Prodaja | Ugostiteljski objekti

Zemun (Centar), Beograd, Srbija

Prodajemo nekada boemsko mesto okupljanja u blizini Šilerove ulice, opremljen ugostiteljski objekat, u Gornjem gradu, u Zemunu. Na spratu iznad kafan...

Cena

300 000 € 2 400 €/m²

3D tura

Kvadratura

125 m²