U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

TIJANA VUKAN PROPERTY

TIJANA VUKAN PROPERTY Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 1203
Poslovni telefon: +381645000644

Samo sa 3D turom

White hill residence, četvorosoban

25.12.2025 | Prodaja | Četvorosoban stan

Stara Pazova, Stara Pazova, Srbija

Stambeno - poslovni kompleks "White Hill" je mesto gde se prepliću tradicionalno i moderno kreirajući spoj autentične i moderne arhitekture, mesto koj...

Cena

128 584 € 1 650 €/m²

3D tura

Kvadratura

77.93 m²

White hill residence, dvosoban

25.12.2025 | Prodaja | Dvosoban stan

Stara Pazova, Stara Pazova, Srbija

Stambeno - poslovni kompleks "White Hill" je mesto gde se prepliću tradicionalno i moderno, kreirajući spoj autentične i moderne arhitekture, mesto ko...

Cena

79 266 € 1 650 €/m²

3D tura

Kvadratura

48.04 m²

Brvnare / Aranđelovac / Gornja Trešnjevica /

13.11.2025 | Prodaja | Građevinska zemljišta

Aranđelovac, Srbija

Na obroncima tri planine, Bukulje, Rudnika i Venčice, u netaknutoj prirodi, tiho, zeleno i ušuškano je mesto Gornja Trešnjevica. Idealno mesto za odm...

Cena

220 000 € 2 292 €/m²

3D tura

Kvadratura

96 m²

Kuća / Borča

16.10.2025 | Prodaja | Porodična kuća

Palilula, Beograd, Srbija

Na prodaju – prostrana porodična kuća na 3 nivoa, još jednim stanom u dvorištu kuće, proizvodnom halom, prelepim dvorištem i dve garaže – Borča, Beogr...

Cena

352 000 € 1 090 €/m²

3D tura

Kvadratura

323 m²

Vračar, Lux penthouse sa garažnim mestom - Sredačka

12.12.2025 | Prodaja | Trosoban stan

Vračar (Centar), Beograd, Srbija

Predstavljamo vam izizetnu priliku za kupovinu trosobnog luksuznog stana, na prestižnoj lokaciji u Sredačkoj ulici. Mirna i tiha lokacija, ali na ko...

Cena

635 000 € 5 000 €/m²

3D tura

Kvadratura

127 m²

Novi Banovci/Poslovni objekat/Glavni put/Parking mesta

30.06.2025 | Izdavanje | Ostali tipovi prostora

Stara Pazova, Stara Pazova, Srbija

U ponudi za izdavanje višenamenski poslovni objekat ukupne površine 871 m², smešten na glavnom putu u Novim Banovcima, oko 1 km od centra. Pogodan za...

Cena

6 900 € 7,92 €/m²

3D tura

Kvadratura

871 m²