U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

TIJANA VUKAN PROPERTY

TIJANA VUKAN PROPERTY Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 1203
Poslovni telefon: +381645000644

Samo sa 3D turom

Terazije/komplet renoviran/4.0

06.11.2025 | Izdavanje | Četvorosoban stan

Stari Grad, Beograd, Srbija

Terazije su spoj istorijskog i modernog gradskog života, sa prelepim fasadama, drvoredima i živopisnim kafićima. To je lokacija za sve koji žele da bu...

Cena

2 500 € 10 €/m²

3D tura

Kvadratura

250 m²

Kopaonik/Centar/Apartman/Garaza

03.06.2025 | Prodaja | Ostali tipovi prostora

Kopaonik, Srbija

Kopaonik, centar, zavrsetak radova je Novembar 2025. godine. Mogucnost kupovine garaznog mesta. Ormarići u skijašnici. Mogućnost kupovine apartman...

Cena

130 200 € 5 918 €/m²

3D tura

Kvadratura

22 m²

Višnjička banja/prelepa kuća

06.11.2025 | Izdavanje | Porodična kuća

Palilula, Beograd, Srbija

Luksuzna kuća u Višnjičkoj banji, komplet renovirana. Donji nivo: dnevna soba sa kunjihom, spavaćom sobom i terasom, kupatilom, hodnik. Gornji nivo...

Cena

3 500 € 14 €/m²

3D tura

Kvadratura

250 m²