Dreizimmerwohnung guter Zustand, sechste Etage, Beograd na vodi - Palata pravde, Belgrad

€ 501.888
3
89 m²
2
6

Notiz

Anzeige aktualisiert am: 25.05.2026
Beschreibung

Referenz: NkHcQ6CSvbp

U ponudi je elegantan i pažljivo osmišljen stan u prestižnoj zgradi BW Topaz, smešten na 6. spratu, ukupne površine 88.65 m, sa prostranom terasom koja dodatno obogaćuje životni prostor.
Stan je jugoistočno orijentisan.Stan se sastoji odopen space dnevne sobe sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila, dodatnog toaleta, izdvojene vešernice i dve terase, što obezbeđuje visok nivo praktičnosti i komfora, naročito za porodični život ili dugoročno izdavanje.
BW Topaz je luksuzna stambena zgrada u okviru kompleksa Beograd na vodi, smeštena u prvom redu uz Savsku promenadu. Stanarima su na raspolaganju brojne pogodnosti, uključujući recepciju sa obezbeđenjem, podzemnu garažu na dva nivoa, kao i privatno uređeno unutrašnje dvorište park namenjen isključivo stanarima. Takođe, stanari imaju pristup bazenu i SPA centru u susednoj zgradi, dok sama lokacija omogućava brzu i jednostavnu povezanost sa centrom grada i svim važnim sadržajima u okruženju.
Ovaj stan predstavlja odličnu investicionu priliku, uz mogućnost plaćanja u 7 rata tokom 3 godine. Planirani završetak izgradnje zgrade je 2029. godine. Moguća je kupovina na kredit.
Bez provizije za kupce!

Wenn Sie mehr wissen möchten, können Sie mit Lazar Karanović. sprechen
Merkmale
Art
Wohnung
Vertrag
Verkauf
Etage
6 etage
Stockwerke im Gebäude
6
Fläche
89 m²
Zimmer
3
Schlafzimmer
3
Badezimmer
2
Preisinformationen
Preis
€ 501.888
Preis pro m²
5.639 €/m²
Energieeffizienz
  • Baujahr

    2029
  • Zustand

    Gut
  • Energieausweis

    Befreit
Entdecken Sie jeden Winkel des Anwesens
+12
Zusätzliche Optionen

Inserenten kontaktieren

Oder