Einfamilienvilla -, Semegnjevo, Stublo, Čajetina

€ 320.000
4
126 m²
3
Nein
Terrasse

Notiz

Anzeige aktualisiert am: 13.07.2026
Beschreibung

Referenz: 3665964



Na prodaju planinska kuća na Zlatiboru ukupne površine 126 m, na ograđenom placu od 4 ara. Smeštena je u prelepom, mirnom delu Zlatibora, u podnožju borove šume, svega 800 metara od Ribničkog jezera i skijališta Tornik.8

Kuća je građena u planinskom stilu i obložena crnim stolova borom, što joj daje autentičan izgled i prirodnu toplinu.

Sastoji se iz tri etaže:

Donja etaža je potpuno odvojen i zaseban apartman sa sopstvenim ulazom idealan za izdavanje ili kao gostinjski deo. Gornji deo kuće, koji se prostire kroz sprat i potkrovlje, čine prostran dnevni boravak, dve odvojene spavaće sobe, dva moderno opremljena kupatila i velika terasa sa prelepim pogledom na prirodu. Terasa je pogodna za boravak tokom cele godine i pruža pun doživljaj planinskog ambijenta.

U dvorištu su sprovedeni svi izvodi za budući bazen, a iza kuće se nalazi zidani roštilj. Parking je obezbeđen i ograđen, sa dovoljno prostora za više vozila. Plac je ravan i lako pristupačan tokom cele godine.

Lokacija je idealna za sve one koji traže mir, blizinu prirode, čist vazduh i tišinu, a istovremeno žele da budu nadomak svih važnih sadržaja koje Zlatibor nudi. Kuća je pogodna za porodični život, odmor ili investiciju u turizam.

Za više informacija:

Menadžer prodaje: Tanja Krstić br.lic.481

Mob: 060 525 22 27

Meil: krstic.tanja@gmail.com

Agencijska provizija 2%

Merkmale
Art
Einfamilienvilla
Vertrag
Verkauf
Etage
1 etage
Stockwerke im Gebäude
2
Aufzug
Nein
Fläche
126 m²
Zimmer
4
Badezimmer
3
Balkon
Nein
Terrasse
Ja
Garage, parkplätze (auto)
1 parkplatz(e)
Preisinformationen
Preis
€ 320.000
Preis pro m²
2.540 €/m²
Energieeffizienz
  • Zustand

    Neu / Im Bau
  • Energieausweis

    Befreit
Entdecken Sie jeden Winkel des Anwesens
+8
Zusätzliche Optionen

Inserenten kontaktieren

Oder