Vierzimmerwohnung guter Zustand, zweite Etage, Centar - Marger, Niš

€ 198.000
4
89 m²
1
2

Notiz

Anzeige aktualisiert am: 25.05.2026
Beschreibung

Referenz: Nksa3w_G3XZ

Na prodaju troiposoban stan u izgradnji kod Gimnazije 9.Maj i Nisavskog kejaObjekatNear to the bridgeje zamišljen i dizajniran kao eksluzivan i potpuno savremen stambenoposlovni objekat za onekoji žele nešto više od svog budućeg doma.Počevši od lokacije, kvaliteta gradnje, luksuznogstila i vrhunskog dizajna stanova,pametnih sistema kontrole, eksluzivne stolarije i keramike, savremene izolacje pa sve do mirnog i tihog kraja zaživot.
Opremljenost objekta: Sigurnosna ulazna vrata atestirana na PP zaštitu Sobna vrata drvena, presvučena poliuretanom Zidovi- spoljni zidovi kao I unutršnji pregradni zidovi od termo bloka( termo I zvučna izolacija) Prozori I vrata: drvo-aluminijum, troslojna stakla, aluminujumske roletne sa elektromotorom Sanitarija I keramika:o Ugradna WC šolja I vodokotlićo Staklene tuš kabine sa linijskim slivnikom I usponska tuš baterija HERZo Prvoklasna keramika Podovi- hrastov parket sa zvučnom izolacijom Grejanje I hlađenje: Na ovom objektu predviđena je ugradnja najefikasnijih uređaja za grejanje Ihlađenje stambenih jedinica.Grejanje i hlađenje samih stambenih jedinica vršiće se preko toplotnih pumpivazduh-voda, visoke klaseenergetske efikasnosti A +++, koje pružaju pouzdani rad i konfor u režimu grejanja i do -25 stepenispoljne temperature.Uređaji su fabrički opremljeni kontrolerom koji je moguće povezati preko mobilne aplikacije i pratititemperaturu u prostoru, a ujedno i kontrolisati i menjati parameter na toplotnoj pumpi sa Vašegmobilnog uređaja.Svaka prostorija biće opremljena fan-coil jedinicama poslednje generacije sainverterskim motorima, sa mogućnošću daljinske kontrole i povezivanje na smart aplikaciju.U svimprostorijama moguće je odraditi podno grejanje u kombinaciji sa fan-coil uređajem,pri čemu se dobijadodatni ugođaj i još veća ušteda električne energije u zimskog period. Odrađena SMART priprema za svaku stambenu jedinicu Tehnička opremljenost objektaUređenje zgrade: Video nadzor sa interfonom Bešumni Lift Hodnici zgrade I stepenište obloženo vhunskom keramikom- Rampa za osobe sa invaliditetom Fasada : termo I zvučna izolacija kamena vuna
Na prodaju dvoiposoban stan u izgradnji kod Gimnazije 9.Maj i Nisavskog kejaObjekatNear to the bridgeje zamišljen i dizajniran kao eksluzivan i potpuno savremen stambenoposlovni objekat za onekoji žele nešto više od svog budućeg doma.Počevši od lokacije, kvaliteta gradnje, luksuznog stila i vrhunskog dizajna stanova,pametnih sistema kontrole, eksluzivne stolarije i keramike, savremene izolacje pa sve do mirnog i tihog kraja zaživot.
Opremljenost objekta: Sigurnosna ulazna vrata atestirana na PP zaštitu Sobna vrata drvena, presvučena poliuretanom Zidovi- spoljni zidovi kao I unutršnji pregradni zidovi od termo bloka( termo I zvučna izolacija) Prozori I vrata: drvo-aluminijum, troslojna stakla, aluminujumske roletne sa elektromotorom Sanitarija I keramika:o Ugradna WC šolja I vodokotlićo Staklene tuš kabine sa linijskim slivnikom I usponska tuš baterija HERZo Prvoklasna keramika Podovi- hrastov parket sa zvučnom izolacijom
Zavrsetak izgradnje Oktobra 2025.g
Wenn Sie mehr wissen möchten, können Sie mit AGENT AGENT. sprechen
Merkmale
Art
Wohnung
Vertrag
Verkauf
Etage
2 etage
Fläche
89 m²
Zimmer
4
Schlafzimmer
4
Badezimmer
1
Heizung
Zentralheizung
Preisinformationen
Preis
€ 198.000
Preis pro m²
2.225 €/m²
Energieeffizienz
  • Zustand

    Gut
  • Heizung

    Zentralheizung
  • Energieausweis

    Befreit
Zusätzliche Optionen

Inserenten kontaktieren

Oder