2-room flat good condition, third floor, Autokomanda, Belgrade

€ 600/month
2
42 m²
3

Note

Listing updated on 05/25/2026
Description

reference: NkLfgFtCWZm

Lep dvosoban stan na Autokomandi
Izdaje se lep i kompletno renoviran dvosoban stan u naselju Autokomanda u Beogradu. Stan ima površinu od 42 m2 i nalazi se na 3 spratu zgrade koja ima ukupno 7 spratova i lift.
Stan je funkcionalno organizovan i pogodan za udoban život. Opremljen je nameštajem i tehnikom koja omogućava odmah useljenje. U stanu se nalaze televizor, frižider sa zamrzivačem, veš mašina, sudomašina i nova kuhinja.
Grejanje je centralno, a topla voda je obezbeđena putem bojlera. Stan poseduje telefon, internet i kablovsku televiziju.
Lokacija je veoma praktična sa dobrim povezivanjem sa svim delovima grada i blizinom prodavnica, gradskog prevoza i svih potrebnih sadržaja za svakodnevni život.
Cena mesečnog zakupa iznosi 600 EUR.

Za više informacija i razgledanje kontaktirajte nas. GREJANJE - CG, sprat 3/7, INTERFON, VIDEO NADZOR.Agencijska provizija iznosi 50% od prve zakupnine.ID oglasa: 44626
Features
Type
Apartment
Contract
Rent
Floor
3 floor
Building floors
7
Surface
42 m²
Rooms
2
Bedrooms
2
Heating
Central
Price information
Price
€ 600/month
Price per m²
14 €/m²
Detail of costs
Deposit
Not indicated
Energy efficiency
  • Condition

    Good condition / Liveable
  • Heating

    Central
  • Energy certification

    Exempt
Discover every corner of the property
+5
Additional options

Contact the advertiser

Or