Single family villa Ruska, Gornji Grad, Belgrade

€ 2,650,000
5+
948 m²
3+
Terrace

Note

Listing updated on 05/25/2026
Description

reference: NkoodStHnym

U stanu se stanuje, u kući se živi. Ova premisa dobija svoje puno značenje kad vidite jednu ovakvu predivnu porodičnu vilu, opremljenu svim neophodnim sadržajima, za bezbedan, ispunjen, aktivan život. Vila je osim za porodičan život pogodna i za firme, kao izuzetan poslovni prostor sa svim sadržajima i dovoljno parking mesta za goste.
U mirnom, rezidencijalnom delu Zemuna, okružena zelenilom, nalazi se ova prelepa porodična vila, visokokvalitetne gradnje sa ugrađenim vrhunskim materijalima i opremom, koja se prodaje kompletno nameštena. Sve što se u vili nalazi ostaje u njoj sem ličnih stvari, umetničkih slika, tri komada nameštaja iz dnevne sobe u prizemlju i lustera u trpezariji.
Struktura:
Kuća - prizemlje: trem, antre, spavaća soba sa kupatilom i garderoberom, dnevni boravak sa radnom sobom, tršezarija, kuhinja, hodnik, ostava, svlačionica, toalet, zatvoreni bazen sa tuševima dimenzija 12 m x 4 m.
Kuća - sprat: hodnik, toalet, dve spavaće sobe sa kupatilom i garderoberom, dnevni boravak kuhinjom, trpezarijom i radnom sobom, terasa.
Kuća - suteren: tehnička prostorija, vežbaonica,
Letnjikovac: prostor za igranje i druženje, šank, vinski kabinet, toalet, tehnička prostorija, garaža za dva vozila.
Gostinjska kuća: soba sa kupatilom, ostava.
Kuća je opremljena najsavremenijim sistemom toplotnih pumpi koje koriste temperature podzemnih voda u svrhu uštede energije, dok velike zastakljene površine sa Schüco sistemom povećavaju povezanost sa prirodom u vrtu. Arhitekta je svakom detalju posvetio pažnju, dok su pažljivo birani izvođači uspeli da imaginaciju pretvore u stvarnost.
Za bolji uvid u nekretninu pogledajte naš video, 3D turu ili zakažite posetu.
Features
Type
Single family villa
Contract
Sale
Floor
Ground floor
Building floors
2
Surface
948 m²
Rooms
5+
Bedrooms
6
Bathrooms
3+
Terrace
Yes
Garage, car parking
1 in garage/box
Heating
Independent
Air conditioning
Independent
Price information
Price
€ 2,650,000
Price per m²
2,795 €/m²
Energy efficiency
  • Year of construction

    1970
  • Condition

    Good condition / Liveable
  • Heating

    Independent
  • Air conditioner

    Independent
Discover every corner of the property
+30
Additional options

Contact the advertiser

Or