Piso 35 m², Donji Grad, Belgrado

€ 180.000
35 m²
1

Nota

Anuncio actualizado el 25/05/2026
Descripción

referencia: Nk3r3VX59pQ

Na prodaju luksuzan jednosoban stan sa prelepim pogledom na miran, dvorišni deo zgrade, smešten u jednom od najtraženijih naselja — Savada 3.


Stan je površine** 35m²**,** uz dodatnih impresivnih 25m² terase**, koja je pokrivena automatizovanom pergolom i predstavlja pravi produžetak životnog prostora — savršena za uživanje tokom cele godine. Enterijer je uređen sa posebnom pažnjom, korišćenjem kvalitetnih materijala i modernih rešenja, pružajući visok nivo komfora, elegancije i funkcionalnosti.


Velika prednost ove nekretnine je mogućnost zatvaranja terase, čime se dobija dodatna prostorija pogodna za različite namene, što značajno povećava vrednost stana — kako za život, tako i kao investiciju.


Prilikom razmatranja cene po kvadratu, važno je naglasiti da je ista izuzetno povoljna kada se u obzir uzme dodatna površina terase.


Uz stan postoji i mogućnost kupovine garažnog mesta površine 13m² po ceni od 25.000€.


Naselje Savada važi za jedno od najpoželjnijih u ovom delu grada — moderno uređeno, sa obiljem zelenih površina, dečijih igrališta i kompletnom infrastrukturom za kvalitetan svakodnevni život. U neposrednoj blizini nalaze se prodavnice, restorani, kafići, vrtići i škole, dok je povezanost sa ostalim delovima grada odlična.


Ova nekretnina predstavlja idealan spoj luksuza, funkcionalnosti i vrhunske lokacije.


Agencijska provizija iznosi 2%.

Características
Tipología
Piso
Contrato
Venta
Superficie
35 m²
Baños
1
Información del precio
Precio
€ 180.000
Precio del m²
5.143 €/m²
Eficiencia energética
  • Certificación energética

    Exento
Descubre otros ángulos del inmueble
+11
Opciones adicionales

Contactar con el anunciante

O