Piso de tres habitaciones Otona Župančiča, Paviljoni - Pariske komune - Ikarus, Belgrado

€ 255.000
3
69 m²
1
5
Balcón
Trastero

Nota

Anuncio actualizado el 25/05/2026
Descripción

referencia: NkBLaB1y2cP

Prodaje se izuzetno funkcionalan trosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija na Novom Beogradu. Stan je uknjižen na 69 m i nalazi se u kvalitetno građenoj i uredno održavanoj zgradi, koja pruža sigurnost i dugoročnu vrednost.
Nekretnina je očuvana i u dobrom stanju, sa zamenjenom spoljnom stolarijom, dok je ostatak stana u izvornom, ali veoma urednom i očuvanom stanju, što budućim vlasnicima ostavlja mogućnost da prostor urede prema sopstvenim željama i potrebama.
Raspored prostorija je izuzetno praktičan i prilagođen porodičnom životu, a dodatnu vrednost daje mirno okruženje sa puno zelenila koje pruža prijatan ambijent za svakodnevni boravak. Lokacija je izuzetno pogodna, u neposrednoj blizini nalaze se škole, vrtići, dom zdravlja, kao i tržni centri i pijaca, što svakodnevni život čini jednostavnim i komfornim.
Zahvaljujući atraktivnoj lokaciji i odličnoj povezanosti sa ostatkom grada, stan predstavlja i izvanrednu investicionu priliku za izdavanje.
Ova nekretnina predstavlja odličan spoj lokacije, funkcionalnosti i potencijala, i svakako je vredna pažnje.
Prostorije: hodnik, kupatilo, toalet, dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, dve spavaće sobe, lođa.

Agencijska nadoknada iznosi 2%. .
Características
Tipología
Piso
Contrato
Venta
Planta
5 planta
Plantas del edificio
8
Ascensor
Superficie
69 m²
Habitaciones
3
Dormitorios
3
Baños
1
Balcón
Calefacción
Individual
Aire acondicionado
Individual
Información del precio
Precio
€ 255.000
Precio del m²
3.696 €/m²
Eficiencia energética
  • Estado

    Bueno / Habitable
  • Calefacción

    Individual
  • Aire acondicionado

    Individual
  • Certificación energética

    Exento
Descubre otros ángulos del inmueble
+15
Opciones adicionales

Contactar con el anunciante

O